Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  OREA Resort Santon ⭐️⭐️⭐️

  OREA Resort Santon

  Nechte se okouzlit nádhernou přírodou a dopřejte si odpočinkový pobyt na břehu Brněnské přehrady v Orea Resortu Santon. Ubytovat se můžete v jednom ze 111 pokojů, občerstvení pro Vás bude přichystáno v restauraci Panorama a zasportujete si na víceúčelovém hřišti. 
  Své tělo i mysl si uvolníte ve Wellness Centru Santon. Čeká zde na Vás relaxační bazén s protiproudem, saunový svět, kde najdete aroma bylinnou saunu, finskou saunu s krbovými kamny a  parní lázeň, masáže. K odpočinku Vám poslouží pohodlná lehátka v odpočívárně u bazénu a úchvatný výhled na přehradu. Orea Resort Santon je ideálním místem pro rekreaci v brněnské metropoli!
  Centrum města je vzdáleno 10 km a pohodlně se do něj dostanete tramvají, jejíž zastávka se nachází zhruba 150 m od hotelu.

  Typickou siluetu Brna tvoří vrch Petrov s katedrálou sv. Petra a Pavla, odkud si můžete vychutnat krásný výhled na město. Vyhledávaným místem pro procházky a relaxaci jsou Denisovy sady, které se rozprostírají pod Petrovem. Výraznou dominantu Brna vytváří také hrad Špilberk, kde si můžete prohlédnout kasematy s mučírnou a mučícími nástroji, lapidárium nebo vyjít na rozhlednu. Za vidění rozhodně stojí také známá vila Tugendhat, která patří k základním dílům světové moderní architektury a je označována za nejvýznačnější předválečné dílo architekta Miese van der Rohe. Brno Vám nabízí spoustu možností, jak zde příjemně strávit čas. Můžete si vychutnávat historickou atmosféru starého města.


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky