Shoproku 2017
Domů / Dle lokality / ČR
 • Bohatá historie, světová architektura, gurmánské zážitky i zábava pro celou rodinu
 • Pobyt ve dvoulůžkovém pokoji kategorie Superior pro 2 osoby
 • Denně bohatá snídaně formou bufetu 
 • Bezplatný pobyt dvou dětí do 12 let v pokoji rodičů (na vyžádání a v závislosti na dostupnosti)
 • Zdarma využívání hotelové relaxační zóny s finskou saunou a fitness centrem v provozních hodinách
 • Zdarma parkování na hotelovém parkovišti
 • Zdarma připojení k internetu
 • Zdarma informační materiály týkající se Brna a okolí
 • Poukaz platí 1 rok a je přenosný.
 • Poukaz nelze využít na Velikonoce, na Silvestra a během veletrhů
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu. určené pro ubytování na poukazy.
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
 • Spojování více poukazů pro delší pobyt je možné.

 

Stylový 4* hotel nedaleko centra moravské metropole
Quality Hotel Brno Exhibition Centre se nachází nedaleko od centra Brna a svým hostům zaručuje dobrou dopravní dostupnost jak hromadnou dopravou tak autem od dálnice D1. Hotel nabízí služby vysokého standardu a ochotný personál Vám zde splní každé přání. Ubytováni budete v moderně zařízeném pokoji kategorie Superior, kde budete mít k dispozici klimatizaci, TV, WiFi připojení k internetu, set na přípravu kávy a čaje a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou. Pohodlná postel s kvalitní matrací Vám zaručí nejlepší kvalitu spánku v Brně.Ve vyhlášené hotelové restauraci Brasserie je kladen důraz na kvalitní a poctivou gastronomii, která vychází z moravské pohostinnosti a tradiční regionální kuchyně. Skvělé jídlo nebo vychlazený drink si za příznivého počasí můžete vychutnat i na unikátní venkovní terase ve tvaru lodi. Pro odpočinek a regeneraci těla i duši Vám bude k dispozici wellness centrum na střeše hotelu s unikátním výhledem na okolní lesy a na areál výstaviště. Relaxovat můžete ve finské sauně s venkovním ochlazováním a vnitřní i venkovní odpočívárnou, nebo se můžete protáhnout ve fitness centru s běžeckým pásem, rotopedem, spinningovým kolem, eliptickým trenažérem a unikátní multifunkční posilovací stěnou.

Poznejte Brno a jeho okolí
Typickou siluetu Brna tvoří dva dominantní kopce v centru, které byste rozhodně měli navštívit. Na Petrově můžete obdivovat katedrálu sv. Petra a Pavla, na Špilberku zase rozlehlý hradní areál s kasematami a rozhlednou v hradní věži, která vám poskytne výhled na celé město. Nenechte si ujít ani prohlídku unikátní Staré radnice, kde v průchodu visí brněnský drak, který je symbolem města. Za návštěvu stojí také VIDA! – zábavní vědecký park pro celou rodinu s interaktivními exponáty, které přibližují základní principy přírodních jevů a díky kterým mohou návštěvníci každého věku lépe porozumět světu kolem nás. Na náměstí Svobody se zastavte u moderního Brněnského orloje, tolik diskutované šestimetrové černé časomíry z leštěné africké žuly. Brno je vyhlášeno také díky své kvalitní funkcionalistické architektuře v čele se známou vilou Tugendhat, která je označována za nejvýznačnější předválečné dílo architekta Miese van der Rohe. Brno Vám nabízí spoustu možností, jak příjemně strávit čas. Můžete si vychutnávat historickou atmosféru starého města, vyrazit za nákupy, za kulturou nebo nočním životem. Také v okolí Brna je spoustu míst, která stojí za vidění: Mohyla míru na počest slavné bitvy u Slavkova, zámek Valtice, Moravský kras s propastí Macocha nebo Pálava a Lednickovaltický areál. Výběr je jen na Vás.

Mapa a adresa

Quality Hotel Brno Exhibition Centre
 
Adresa

 Křižkovského 496/20, 603 00 Brno

www  https://www.qualityhotelbrnoexhibitioncentre.com/