Polsko je země plná překvapení a krás. Pokud máte chuť na nevšední zážitek, rozhodně navštivte Polsko a objevte jeho skvosty. Mezi nejoblíbenější destinace patří hlavní město Varšava, krásné město Krakov, Gdaňsk s nádhernými plážemi a historickou částí, či malé, ale kouzelné městečko Zakopane obklopené Tatrami. Navštivte také unikátní solné doly v Wieliczce, nebo se vydejte na procházku přírodní rezervací Biebrza. Polsko nabízí mnoho možností pro turisty, kteří hledají kulturní a historické památky, ale i pro ty, kteří touží po přírodě a dobrodružství. Polsko je země, kterou musíte zažít!


Tipy pro cestování do Varsavy: Užijte si polskou metropoli naplno

Tipy pro cestování do Varšavy: Užijte si polskou metropoli naplno!

Varšava, hlavní město Polska, je fascinující kombinací historie, kultury a moderního života. Toto město nabízí bohaté kulturní dědictví, nádherné parky, moderní architekturu a nezapomenutelné gastronomické zážitky. S našimi tipy a doporučeními se můžete vydat na dobrodružství plné objevování a poznávání tohoto úžasného města. Připravte se na nezapomenutelný zážitek, který si navždy uchováte ve svých vzpomínkách.


Nechte se okouzlit nejkrásnějším polským městem

Nechte se okouzlit nejkrásnějším polským městem

Krakov je nejen půvabné středověké město, jehož historické památky a romantické uličky uchvátí každého návštěvníka, ale také úžasné místo plné barů, klubů a trendy obchodů. V Krakově se vám bude určitě líbit.


Krakov - perla Polska plná historie a kultury

Krakov - perla Polska plná historie a kultury

Krakov je jedním z nejkrásnějších a nejvýznamnějších měst v Polsku. S dlouhou historií sahající až do středověku je Krakov plný kulturních a historických památek, které přitahují návštěvníky z celého světa. Nachází se zde například největší středověké náměstí v Evropě, Wawelský hrad, mnoho kostelů, synagog a dalších historických památek. Zároveň je Krakov i moderním městem plným barů, klubů a restaurací, které nabízejí skvělou zábavu a nezapomenutelné zážitky. Pokud hledáte destinaci pro svou další dovolenou, Krakov by měl být na vrcholu vašeho seznamu.