Shoproku 2017
Domů / Pobyty
 • Romantický zámek Sanssouci, nádherné zahrady a historie na každém kroku
 • Pobyt v komfortním dvoulůžkovém pokoji
 • Bezplatný pobyt 1 dítěte do 6 let v pokoji rodičů (na vyžádání / v závislosti na dostupnosti)
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • Zdarma připojení k internetu
 • 10% sleva na večeři v hotelové restauraci
 • Poukaz platí 3 roky a je přenosný.
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy. 
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
 • Poukaz nelze uplatnit v květnu, červnu, září a během veletrhů, státních svátků a noci zámků (Schlössernacht)
 • Kombinace více poukazů je možná.

 

Stylový arcona HOTEL AM HAVELUFER v centru Postupimi
Hotel Arcona se nachází na břehu řeky Havel, na klidném místě plném zeleně a přitom přímo v srdci Postupimi. Tento stylový hotel je kombinací historické a moderní architektury. Díky svému umístění to je ideální výchozí bod pro prohlídku města a jeho okolí. Toto krásné rezidenční město si můžete prohlídnout také z lodní paluby a na jeho prohlídku můžete vodním taxíkem vyrazit přímo od hotelového mola. Budete ubytovaní v komfortním dvoulůžkovém pokoji s krásným výhledem na řeku Havel. V pokojích budete mít k dispozici bezplatné připojení k internetu a Sky TV. V hotelu se nachází také iFitnessClub, jehož fitness centrum můžete zdarma využívat během celého svého pobytu.

V zemi romantických zámků, nádherných zahrad a upravených parků
Krásné historické město Postupim je jedním z nejkrásnějších rezidenčních měst v Evropě, které pruští králové a jejich nástupci přetvořili v barokní a klasicistický skvost. Město a jeho okolí se pyšní mnoha romantickými zámky, honosnými zahradami a upravenými parky. Ne nadarmo bylo postupimské kulturní bohatství v roce 1990 vyhlášeno světovým kulturním dědictvím UNESCO. Tato směsice historie a malebného okolí dělá z Postupimi pozoruhodné místo, kde strávíte nádherný čas. Prohlídku města můžete začít v historickém centru města a dále pokračovat do Holandské čtvrti, kde naleznete udržované zadní dvorky, kavárny, poněkud bláznivé hospůdky a avantgardistické galerie, které zvou k procházce a posezení. Nedaleko hotelu se nachází největší turistická atrakce Postupimi – překrásný rokokový zámek Sanssouci, kterému se často přezdívá pruský Versailles a který vás uchvátí svými rozlehlými zahradami se vrostlými stromy, vzácnými sochami a mnoha vodními plochami s vodotrysky. Vaší pozornosti by určitě neměla ujít ani „malá“ Braniborská brána a zámek Cecilienhof, kde se konala postupimské konference po konci II. světové války. Za návštěvu stojí určitě i nedaleký Berlín. Vždyť z hotelu se do centra Berlína dostanete už za pouhou půlhodinku.

Mapa a adresa

Hotel  arcona HOTEL AM HAVELUFER Potsdam
Adresa

 Zeppelinstraße 136 , 14471  Potsdam

www  

 

Související články
Prozkoumejte skryté klenoty Berlína
Prozkoumejte skryté klenoty Berlína   
Jul 25, 2019
Procházka kolem Braniborské brány a fotka před budovou Říšského sněmu patří k nezbytným věcem, které musí v Berlíně každý zažít. Bádejte ale trochu hlouběji a objevíte úplně nový Berlín za všemi těmi notoricky známými turistickými lákadly. Při návštěvě tak velkého evropského města ale může být hledání skrytých pokladů na vlastní pěst trochu skličující. Rozhodli jsme se vám proto pomoct a sepsali jsme pro vás 5 tipů na místa, která v klasických průvodcích nenajdete, ale budete z nich nadšení. Detail