Shoproku 2017
Domů / Pobyty
 • Romantický zámek Sanssouci, nádherné zahrady a historie na každém kroku
 • Pobyt v komfortním dvoulůžkovém pokoji
 • Bezplatný pobyt 1 dítěte do 6 let v pokoji rodičů (na vyžádání / v závislosti na dostupnosti)
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • Zdarma připojení k internetu
 • 10% sleva na večeři v hotelové restauraci
 • Poukaz platí 3 roky a je přenosný.
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy. 
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
 • Poukaz nelze uplatnit v květnu, červnu, září a během veletrhů, státních svátků a noci zámků (Schlössernacht)
 • Kombinace více poukazů je možná.

 

Stylový arcona HOTEL AM HAVELUFER v centru Postupimi
Hotel Arcona se nachází na břehu řeky Havel, na klidném místě plném zeleně a přitom přímo v srdci Postupimi. Tento stylový hotel je kombinací historické a moderní architektury. Díky svému umístění to je ideální výchozí bod pro prohlídku města a jeho okolí. Toto krásné rezidenční město si můžete prohlídnout také z lodní paluby a na jeho prohlídku můžete vodním taxíkem vyrazit přímo od hotelového mola. Budete ubytovaní v komfortním dvoulůžkovém pokoji s krásným výhledem na řeku Havel. V pokojích budete mít k dispozici bezplatné připojení k internetu a Sky TV. V hotelu se nachází také iFitnessClub, jehož fitness centrum můžete zdarma využívat během celého svého pobytu.

V zemi romantických zámků, nádherných zahrad a upravených parků
Krásné historické město Postupim je jedním z nejkrásnějších rezidenčních měst v Evropě, které pruští králové a jejich nástupci přetvořili v barokní a klasicistický skvost. Město a jeho okolí se pyšní mnoha romantickými zámky, honosnými zahradami a upravenými parky. Ne nadarmo bylo postupimské kulturní bohatství v roce 1990 vyhlášeno světovým kulturním dědictvím UNESCO. Tato směsice historie a malebného okolí dělá z Postupimi pozoruhodné místo, kde strávíte nádherný čas. Prohlídku města můžete začít v historickém centru města a dále pokračovat do Holandské čtvrti, kde naleznete udržované zadní dvorky, kavárny, poněkud bláznivé hospůdky a avantgardistické galerie, které zvou k procházce a posezení. Nedaleko hotelu se nachází největší turistická atrakce Postupimi – překrásný rokokový zámek Sanssouci, kterému se často přezdívá pruský Versailles a který vás uchvátí svými rozlehlými zahradami se vrostlými stromy, vzácnými sochami a mnoha vodními plochami s vodotrysky. Vaší pozornosti by určitě neměla ujít ani „malá“ Braniborská brána a zámek Cecilienhof, kde se konala postupimské konference po konci II. světové války. Za návštěvu stojí určitě i nedaleký Berlín. Vždyť z hotelu se do centra Berlína dostanete už za pouhou půlhodinku.

Mapa a adresa

Hotel  arcona HOTEL AM HAVELUFER Potsdam
Adresa

 Zeppelinstraße 136 , 14471  Potsdam

www  

 

Stojí za pozornost
Luxusní ubytování v centru Berlína ve 4* hotelu přímo na Kudamm Luxusní ubytování v centru Berlína ve 4* hotelu přímo na Kudamm Kód: hv-20
Hotel California am Kurfürstendamm, Německo
od 4.099 Kč
Více informací