Shoproku 2017
Domů / Doporučujeme

Příroda a relaxace u jezera Müggelsee v Berlíně – se saunou a vířivkou, 3 dny / 2 noci, 2 os. , snídaně

Kód: 454
Produkt již není v prodeji
  • Relaxace u krásného jezera Müggelsee s vynikajícím spojením do centra Berlína  
  • Pobyt ve útulném dvoulůžkovém pokoji   
  • Bohatá snídaně formou bufetu  
  • Zdarma připojení k internetu  
  • Zdarma využívání hotelového wellness centra se saunou, vířivkou a relaxační zónou
  • Možnost parkování nedaleko hotelu (v závislosti na dostupnosti)  
  • Poukaz platí 3 roky a je přenosný.  
  • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.  
  • Při rezervaci udejte číslo poukazu.  
  • Poukaz nelze uplatnit v době veletrhů, v květnu, červenci-září a na Silvestra.

 

Vynikající lokalita na břehu Müggelsee
Hotel Müggelsee Berlin se idylicky nachází na břehu Müggelsee –  jednoho z nejkrásnějších jezer v Berlíně. Příjemně zařízené pokoje mají k dispozici prostorný balkon s výhledem na malebné okolí a na jezero. Váš den začne pestrou snídaní formou bufetu v hotelové restauraci. V případě hezkého počasí si snídani můžete vychutnat na terase, odkud je nádherný výhled na jezero. Dokonalou relaxaci naleznete v hotelovém wellness centru o rozloze 500 m², kde si můžete vybrat mezi 4 saunami a odplavit každodenní stres ve vířivce.

Berlín a Müggelsee
Berlínská čtvrť Treptow-Köpenick se sedmi jezery a řekami Sprévou a Dahme je největším rájem volného času a vodních sportů v Berlíně. Na své si zde přijdou všichni milovníci přírody i aktivního odpočinku: upravené lesní cesty jsou ideální pro dlouhé procházky i turistické a cyklistické výlety. Müggelsee je jedním z největších jezer v Berlíně. Rozlehlé pláže s přilehlými restauracemi a kavárnami poskytují dostatek prostoru pro relaxaci a k dispozici je zde i velký výběr půjčoven loděk či možnost vyhlídkových projížděk lodí. A pokud zatoužíte po návštěvě pulzujícího centra Berlína, není problém! Spojení do centra je velice jednoduché. Autobus vás za pár minut doveze k zastávce vlaku, který jezdí co deset minut a za dalších 20 minut už se můžete procházet po náměstí Alexanderplatz, kolem budovy Říšského sněmu nebo uličkami známé čvrti Kreuzberg plné originálních obchodů a kaváren, a užívat všech lahůdek, které Berlín nabízí.

Berlín – město plné života
Berlín je městem pro všechny Vaše smysly – je to město památek, kultury a umění, architektury a přírody. Berlín se prezentuje především jako tolerantní a avantgardní město, které je otevřeno všemu novému. Se svými 150 koncertními halami a divadly, třemi operami, bezpočtem kin a téměř 170 muzei nabízí rozmanitost, kterou Vám dnes nabídne jen málokteré velkoměsto. Díky stovkám klubům, barům, kavárnám a hospodám je Berlín po celém světě známý také pro svůj pestrý noční život. Většina nočních podniků totiž zavírá až v časných ranních hodinách - pokud tedy vůbec. Berlín je jedničkou také v nákupních možnostech. Vedle známých nákupních ulic Friedrichstrasse a Kurfürstendamm se spoustou obchodů a obchodním centrem KaDeWe lze různé zajímavé butiky a obchody nalézt v různých městských částech Berlína. Jak vidíte, Berlín rozhodně stojí za návštěvu!

Mapa a adresa

Hotel Müggelsee Berlin
Adresa  Müggelheimer Damm 145, 12559  Berlin
www