Shoproku 2017
Domů / Doporučujeme

Příroda a relaxace u jezera Müggelsee v Berlíně – včetně wellness a poukazu na konzumaci za 60 €

Kód: hv-210
Produkt již není v prodeji
 • Relaxace u krásného jezera Müggelsee s vynikajícím spojením do centra Berlína  
 • Pobyt ve útulném dvoulůžkovém pokoji   
 • Bohatá snídaně formou bufetu  
 • Včetně poukazu na konzumaci v hotelové restauraci v hodnotě 60 €
 • Zdarma připojení k internetu  
 • Zdarma využívání hotelového wellness centra se saunou, vířivkou a relaxační zónou
 • Sleva 10 % na všechny masáže
 • Zdarma zapůjčení jízdních kol na 4 hodiny nebo 2 hodiny bowlingu
 • Možnost parkování nedaleko hotelu (v závislosti na dostupnosti)  
 • Poukaz platí 3 roky a je přenosný.  
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.  
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.  
 • Poukaz nelze uplatnit v době veletrhů, v květnu, červenci-září a na Silvestra.

 

Vynikající lokalita na břehu Müggelsee
Hotel Müggelsee Berlin se idylicky nachází na břehu Müggelsee –  jednoho z nejkrásnějších jezer v Berlíně. Příjemně zařízené pokoje mají k dispozici prostorný balkon s výhledem na malebné okolí a na jezero. Váš den začne pestrou snídaní formou bufetu v hotelové restauraci. V případě hezkého počasí si snídani můžete vychutnat na terase, odkud je nádherný výhled na jezero. Dokonalou relaxaci naleznete v hotelovém wellness centru o rozloze 500 m², kde si můžete vybrat mezi 4 saunami a odplavit každodenní stres ve vířivce.

Berlín a Müggelsee
Berlínská čtvrť Treptow-Köpenick se sedmi jezery a řekami Sprévou a Dahme je největším rájem volného času a vodních sportů v Berlíně. Na své si zde přijdou všichni milovníci přírody i aktivního odpočinku: upravené lesní cesty jsou ideální pro dlouhé procházky i turistické a cyklistické výlety. Müggelsee je jedním z největších jezer v Berlíně. Rozlehlé pláže s přilehlými restauracemi a kavárnami poskytují dostatek prostoru pro relaxaci a k dispozici je zde i velký výběr půjčoven loděk či možnost vyhlídkových projížděk lodí. A pokud zatoužíte po návštěvě pulzujícího centra Berlína, není problém! Spojení do centra je velice jednoduché. Autobus vás za pár minut doveze k zastávce vlaku, který jezdí co deset minut a za dalších 20 minut už se můžete procházet po náměstí Alexanderplatz, kolem budovy Říšského sněmu nebo uličkami známé čvrti Kreuzberg plné originálních obchodů a kaváren, a užívat všech lahůdek, které Berlín nabízí.

Berlín – město plné života
Berlín je městem pro všechny Vaše smysly – je to město památek, kultury a umění, architektury a přírody. Berlín se prezentuje především jako tolerantní a avantgardní město, které je otevřeno všemu novému. Se svými 150 koncertními halami a divadly, třemi operami, bezpočtem kin a téměř 170 muzei nabízí rozmanitost, kterou Vám dnes nabídne jen málokteré velkoměsto. Díky stovkám klubům, barům, kavárnám a hospodám je Berlín po celém světě známý také pro svůj pestrý noční život. Většina nočních podniků totiž zavírá až v časných ranních hodinách - pokud tedy vůbec. Berlín je jedničkou také v nákupních možnostech. Vedle známých nákupních ulic Friedrichstrasse a Kurfürstendamm se spoustou obchodů a obchodním centrem KaDeWe lze různé zajímavé butiky a obchody nalézt v různých městských částech Berlína. Jak vidíte, Berlín rozhodně stojí za návštěvu!

Mapa a adresa

Hotel Müggelsee Berlin
Adresa  Müggelheimer Damm 145, 12559  Berlin
www  

 

Související články
Prozkoumejte skryté klenoty Berlína
Prozkoumejte skryté klenoty Berlína   
Jul 25, 2019
Procházka kolem Braniborské brány a fotka před budovou Říšského sněmu patří k nezbytným věcem, které musí v Berlíně každý zažít. Bádejte ale trochu hlouběji a objevíte úplně nový Berlín za všemi těmi notoricky známými turistickými lákadly. Při návštěvě tak velkého evropského města ale může být hledání skrytých pokladů na vlastní pěst trochu skličující. Rozhodli jsme se vám proto pomoct a sepsali jsme pro vás 5 tipů na místa, která v klasických průvodcích nenajdete, ale budete z nich nadšení. Detail
Stojí za pozornost
Berlin Charlottenburg - ubytování na nejlepší adrese Berlin Charlottenburg - ubytování na nejlepší adrese Kód: hv-29
Ibis Styles Berlin an der Oper, Německo
od 4.399 Kč
Více informací
Lago di Garda: vysněná dovolená přímo na břehu jezera Lago di Garda: vysněná dovolená přímo na břehu jezera Kód: hv-1376
Atelier Hotel Design am Gardasee, Itálie
od 4.999 Kč
Více informací