ANIMOD – Specialista na zážitkové a relaxační pobyty

ANIMOD jako zprostředkovatel úspěšně prodává hotelové poukazy ve střední a východní Evropě již od roku 2009, a to nejen prostřednictvím internetového portálu www.animod.cz, ale využívá i potenciálu různých dalších internetových platforem.

Zvyšte obsazenost svého hotelu 

Partnerským hotelům nabízíme kompletní servis, který je kombinován s různorodou podporou prodeje, abybyla zvýšena obsazenost Vašeho hotelu a tím i Váš zisk.  To vše za přiměřenou provizi, bez závazků a bez rizika.

Princip hotelových poukazů

Každý hotelový poukaz zahrnuje přesně definované služby (kromě ubytování a snídaně např. welcome drink, využívání hotelového wellness a fitness centra zdarma, internet a parkování zdarma, možnost pozdního check-out zdarma atd.). Poukaz má platnost obvykle po dobu až 3 let od jeho zakoupení, může však být platný i kratší dobu, např. během zimních měsíců (Winterspecial) nebo po dobu jednoho roku. Host si tento poukaz zakoupí u nás či u našich partnerů a uplatní jej přímo ve Vašem hotelu. Vzhledem k tomu, že poukazy jsou akceptovány výhradně ve Vašem hotelu, není nutné stanovení žádného minimálního kontingentu. Největší výhodou je, že peníze za prodané poukazy Vám budou vypláceny předem, většinou ještě před příjezdem hostů do Vašeho hotelu. Vyúčtování totiž probíhá na měsíční bázi.

Vyšší obsazenost i mimo hlavní sezónu

Host o rezervaci žádá přímo ve Vašem hotelu na základě unikátního čísla poukazu, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity Vašeho hotelu určené pro ubytování na poukazy. Díky tomu zůstanete flexibilní a můžete hosty směrovat k využití termínů mimo Vaše vytížená období. Kromě toho lze již předem vyloučit určitá období (veletrhy, Vánoce a další), nebo naopak vymezit platnost poukazu pouze na určité období či sezónu.

Získáte kompletní servis

Hotelovým partnerům nabízíme kompletní servis, a to bez dodatečných nákladů nebo rizika. S ohledem na potřeby Vašeho hotelu budou vytvořeny hotelové poukazy zahrnující odpovídající služby a bude zahájen prodej prostřednictvím jednotlivých distribučních kanálů. Získáte tak příležitost k oslovení nových klientů nejenom prostřednictvím internetového portálu www.toved.cz, ale také díky dalším distribučním kanálům v zahraničí (v Německu, Švýcarsku, Rakousku, Holandsku, Belgii, Francii, Slovinsku, Chorvatsku, Maďarsku, Polsku a USA). Navíc získáte zdarma reklamu prostřednictvím našich nejrůznějších marketingových aktivit.

 

Neváhejte a kontaktujte nás!