Domů / Doporučujeme / Akce, slevy
  • Populární hotel s vynikajícím dopravním spojením a 100% hodnocením
  • Pobyt v komfortním dvoulůžkovém pokoji
  • Bohatá snídaně formou bufetu
  • Zdarma připojení k internetu
  • Zdarma parkování (na základě dostupnosti)
  • Poukaz platí do 15.12.2017 a je přenosný.  
  • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy. Při rezervaci udejte číslo poukazu.
  • Při rezervaci v březnu, červenci a srpnu je vybírán jednorázový poplatek 40 € za pobyt u 4 denní varianty a 60 € za pobyt u 6 denní varianty, který je splatný v hotelu
  • Poukaz nelze využít v dubnu, květnu, červnu, září a říjnu

 

Moderní hotel Osimar nedaleko centra
Tento moderní a hosty oblíbeny hotel se nachází v blízkosti stanice metra Tiburtina, takže se do centra Říma k těm nejkrásnějším památkám dostanete snadno a rychle metrem. Světlé a vzdušné pokoje jsou vybaveny pohodlnými postelemi, klimatizací a minibarem. Bezplatné připojení k internetu je kdykoliv k dispozici na recepci. Po náročném dni můžete relaxovat s lahodným drinkem na hotelové terase.

Objevte kouzlo Věčného města Říma!
Řím patří mezi nejstarší a nejkrásnější města v Evropě a najdeme v něm nesčetné množství nádherných památek. Pro prohlídku historického centra byste si tedy měli vyhradit dostatek času. V samotném srdci Říma se nachází sídlo papeže Vatikán, který je díky své rozloze jeden kilometr čtvereční nejmenším státem světa. Rozhodně si zde nenechte ujít návštěvu Sixtinské kaple a Baziliky svatého Petra. Mezi další římské zajímavosti patří Koloseum, Španělské schody, Pantheon, Forum romanum, Fontána di Trevi a mnoho dalších historických památek, muzeí a renesančních a barokních paláců. Řím také nabízí bohatý noční život na mnoho způsobů. Nejznámější jsou zábavní čtvrti Trastevere a Testaccio, kde můžete až do pozdních nočních hodin navštívit mnoho barů a klubů. V Římě nesmíte zapomenout ani na nakupování a kulinářské potěšení! Chutná antipasta, vynikající těstoviny a nejlepší pizza na světě... je toho tolik, co byste si neměli nechat při své návštěvě Říma ujít!

Mapa a adresa

Hotel Osimar
 
Adresa

 Via Felice Grossi Gondi 87, 00162 Rom

Telefon  +39 0686320905
Fax  +39 0686391830
E-Mail  info@osimarhotel.com
www  

 

Stojí za pozornost
Objevte fantastický Amsterdam Objevte fantastický Amsterdam Kód: hv-1625
BEST WESTERN PLUS Amedia Hotel Amsterdam Airport, Holandsko
od 4.099 Kč
Více informací
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.