Romantické

Ideálním pobytem pro dva zamilované je romantický pobyt na zámku. A to zejména, pokud přitom můžete relaxovat ve wellness, pochutnat si na romantické večeří při svíčkách nebo se spolu třeba dobrovolněztratit v rozsáhlém labyrintu. A pokud chcete svoji lásku opravdu ohromit, vezměte ji do nejromantičtějšího města na světě, do Paříže. Nemusíte bát, že by takový výlet významně zatížil vaši peněženku, protože u nás ho pořídíte opravdu levně.

Tipy na výlety


Prozkoumejte skryté klenoty Říma

Prozkoumejte skryté klenoty Říma

O Koloseu, Pantheonu nebo Piazza Navona se dočtete všude. My vám poradíme, jak z Říma vidět co nejvíce a neztrácet přitom čas ve frontě na vstup do Vatikánu. Někdy totiž jen stačí vydat se postranními uličkami a objevíte to pravé kouzlo italské metropole, které s turistickou mapkou nenajdete.


Prozkoumejte skryté klenoty Paříže

Prozkoumejte skryté klenoty Paříže

Když se řekne Paříž, kde kdo si vybaví romantická zákoutí, Eiffelovu věž, katedrálu Notre-Dame, baziliku Sacré-Cœur nebo pevnost Bastila. Francouzská metropole svým návštěvníkům ale nabízí mnohem více, než jen majestátní stavby, které najdete na každé pohlednici. Tedy pokud jsou ochotní pořádně zkoumat. Sepsali jsme pro vás 5 tipů na kouzelná místa bez front, která v běžných průvodcích nenajdete.