Romantické

Pokud si chcete opravdu odpočinout, hodit veškeré starosti za hlavu a vychutnat si se svou láskou tu pravou romantiku, užijte si pár báječných dnů díky našim romantickým pobytům pro dva.  Ideálním pobytem pro dva zamilované je romantický pobyt na zámku. A to zejména, pokud přitom můžete relaxovatve wellness nebo si pochutnat na romantické večeři při svíčkách. A pokud chcete svoji lásku opravdu ohromit, vezměte ji do nejromantičtějšího města na světě, do Paříže, nebo do čarokrásných Benátek.

Tipy na výlety


Jak vybrat nezapomenutelný dárek pro přítelkyni: Romantický pobyt

Jak vybrat nezapomenutelný dárek pro přítelkyni: Romantický pobyt

Hledáte ten nejlepší dárek pro přítelkyni? Zapomeňte na tradiční dárky a namísto toho ji překvapte nezapomenutelným zážitkem. Romantický pobyt v historickém městě, relaxační wellness víkend nebo dobrodružný výlet do přírody – možností je mnoho a všechny slibují jedinečné vzpomínky. Ať už preferuje luxusní relaxaci v Grandhotelu PUPP, romantické chvíle v Paříži nebo aktivní pobyt v přírodě, s těmito tipy jistě vyberete ten pravý dárek.


Prozkoumejte skryté klenoty Říma

Prozkoumejte skryté klenoty Říma

O Koloseu, Pantheonu nebo Piazza Navona se dočtete všude. My vám poradíme, jak z Říma vidět co nejvíce a neztrácet přitom čas ve frontě na vstup do Vatikánu. Někdy totiž jen stačí vydat se postranními uličkami a objevíte to pravé kouzlo italské metropole, které s turistickou mapkou nenajdete.