Shoproku 2017
Domů / Pobyty
 • Elegantní město na Dunaji, útulné kavárny a vynikající Sachr dort
 • Pobyt v moderně zařízeném dvoulůžkovém pokoji kategorie Standard
 • Bohatá snídaně formou bufetu 
 • Zdarma využívání hotelového fitness centra se saunou
 • 15% sleva na oběd nebo večeři (výběr à la Carte)
 • Zdarma připojení k internetu
 • Bezplatné informační materiály o Vídni a regionu
 • Při příjezdu zdarma možnost upgrade pokoje na vyšší kategorii (v závislosti na dostupnosti)
 • Poukaz platí do 22.12.2020 a je přenosný. 
 • Poukaz není možné využít během veletrhů a velkých akcí ve Vídni a v regionu
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy. Při rezervaci udejte číslo poukazu.
 • Místní daň je již zahrnuta v ceně poukazu

 

Prvotřídní hotel Hilton Garden Inn Vienna South 
Tento moderní hotel s top hodnocením se nachází v živé čtvrti Wienerberg, na okraji rekreační lokality stejného jména na zeleném předměstí Vídně. Do centra města se jednoduše dostanete veřejnou dopravou ze zastávky Wienerberg City nebo hotelovým shuttle busem. Ubytováni budete v pohodlném dvoulůžkovém pokoji s koupelnou s vanou a fénem, satelitní televizí, klimatizací, bezplatným připojením k internetu a zařízením na přípravu kávy a čaje. Během celého svého pobytu můžete zdarma využívat hotelové fitness centrum a relaxovat v sauně. V restauraci The Garden Grille můžete ochutnat pokrmy regionální a mezinárodní kuchyně a přitom se kochat výhledem do zahrady. V hotelovém baru si můžete nechat namíchat osvěžující koktejl nebo si vychutnat sklenku vína.

Městský život, kultura, volný čas... Vídeň má hodně co nabídnout
Vídeň se svými nesčetnými kulturními a historickými památkami stojí vždy za návštěvu. Ať již chcete poznávat kulturu, jídlo, noční život nebo si užít nákupy či navštívit divadlo nebo operu - ve Vídni si můžete splnit každé přání! Zde jsou jen některé návrhy z široké škály možností, kam se v rakouské metropoli podívat. V Hofburgu najdete soukromé komnaty císaře Františka Josefa I. a jeho slavné ženy Sissi a také jedinečnou klenotnici. Milovníci koní se mohou těšit na španělskou jezdeckou školu a muzeum lipicánů. Na náměstí Hoher Markt si můžete prohlédnout orloj, poté projít bludištěm úzkých uliček historického starého města a dostat se až ke Stephansdomu, 850 let staré dominantě města. K procházkám a nákupům láká také ulice Am Graben s barokním morovým sloupem nebo slavná ulice Kärntner Straße s mnoha luxusními obchody a příjemnými kavárnami. Navštívit můžete také tržiště Naschmarkt, které bude zážitkem pro Vaše smysly. A rozhodně si nesmíte nechat ujít vynikající Sachr dort.

Mapa a adresa

Hilton Garden Inn Vienna South Vídeň
Adresa

 Hertha-Firnberg-Straße 5, A-1100  Wien

www  

 

Stojí za pozornost
Lázně, víno & moderní hotel nedaleko Vídně Lázně, víno & moderní hotel nedaleko Vídně Kód: hv-258
Garden Hotel Bad Vöslau, Rakousko
3.399 Kč
Více informací
Pobyt v luxusním designovém hotelu v Budapešti Pobyt v luxusním designovém hotelu v Budapešti Kód: hv-834
Park Inn by Radisson Budapešť, Maďarsko
od 3.099 Kč
Více informací