Shoproku 2017
Domů / Doporučujeme
 • Šarmantní hotel s moderním vybavením v klidné čtvrti Issy-les-Moulineaux
 • Pobyt v  komfortním dvoulůžkovém pokoji
 • Bezplatný pobyt dětí do 5 let v pokoji rodičů (na vyžádání / v závislosti na dostupnosti)
 • Bohatá francouzská snídaně formou bufetu 
 • Zdarma využívání hotelového fitness centra
 • Zdarma připojení k internetu 
 • Poukaz platí 1 rok a je přenosný.
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
 • Poukaz není možné uplatnit během velkých akcí, veletrhů, státních svátků a na Silvestra
 • Místní turistickou daň je možné uhradit přímo v hotelu.

 

Pobyt v moderním hotelu na okraji Paříže se 100% doporučením
Hotel BootCamp se nachází na klidném předměstí Paříže. Do centra Paříže a ke všem významným památkám se však dostanete rychle a pohodlně metrem. Nejbližší stanice metra se nachází hned za rohem. Hotelové pokoje jsou velmi vkusně a moderně zařízené a všechny mají k dispozici koupelnu se sprchou nebo vanou, připojení k internetu a klimatizaci. Vychutnejte si francouzskou atmosféru tohoto butikového hotelu a nechte se zde hýčkat!

Paříž a její osobitý šarm
Což takhle dát si francouzskou bagetu se sýrem nebo si vychutnat výhled na Seinu při sklence vína nebo skvělém šálku kávy? Užít si den v Paříži je tak jednoduché! Vychutnejte si toto jedinečné a okouzlující město se svými elegantními obchody a butiky. Čeká zde na Vás spousta zajímavostí: historické budovy, upravené parky a samozřejmě světoznámá Eiffelovka, skvostná katedrála Notre Dame a bulvár Champs-Élysées. Navštivte Montmartre s proslulou bazilikou Sacre Coeur a vychutnejte si bohémský život této známé pařížské čtvrti. Máte rádi muzea? Pak musíte rozhodně navštívit úžasné Rodinovo muzeum a slavnou Monu Lisu v Louvru!

Mapa a adresa

Hotel BootCamp by HappyCulture Collection
 
Adresa  Rue Auguste Gervais 6, 92130  Issy-les-Moulineaux Paříž
www  

 

Související články
Prozkoumejte skryté klenoty Paříže
Prozkoumejte skryté klenoty Paříže   
Jul 4, 2019
Když se řekne Paříž, kde kdo si vybaví romantická zákoutí, Eiffelovu věž, katedrálu Notre-Dame, baziliku Sacré-Cœur nebo pevnost Bastila. Francouzská metropole svým návštěvníkům ale nabízí mnohem více, než jen majestátní stavby, které najdete na každé pohlednici. Tedy pokud jsou ochotní pořádně zkoumat. Sepsali jsme pro vás 5 tipů na kouzelná místa bez front, která v běžných průvodcích nenajdete. Detail
Stojí za pozornost
S tímto zbožím kupují
Víkend v evropských metropolích, děti zdarma a platnost 3 roky, 2 dny / 1 noc, 2 os., snídaně Víkend v evropských metropolích, děti zdarma a platnost 3 roky, 2 dny / 1 noc,… Kód: 5203
A&O Hotels
Zlevněno z 2.500 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 1.599 Kč
Více informací