Shoproku 2017
Domů / Pobyty

Skvělý pobyt ve Vídni & ubytování v designovém hotelu, 3 dny / 2 noci, 2 os. , snídaně

Kód: 2990
⭐️⭐️⭐️
Produkt již není v prodeji
  • Designový hotel v oblíbené lokalitě nedaleko centra Vídně
  • Pobyt ve stylovém dvoulůžkovém pokoji
  • Bohatá snídaně formou bufetu
  • Zdarma připojení k internetu
  • Zdarma zapůjčení kol (v závislosti na dostupnosti)
  • Zdarma káva v hotelovém lobby
  • Láhev vody po příjezdu na pokoji
  • Poukaz platí 1 rok a je přenosný.
  • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy. Při rezervaci udejte číslo poukazu.

 

Vítejte v hotelu Arthotel ANA Katharina
Elegantní Arthotel se nachází v příjemné lokalitě nedaleko centra Vídně a je ideálním výchozím bodem pro návštěvu nádherných vídeňských památek, poznávání romantického centra města a procházky po oblíbených vídeňských čtvrtích. Kousek od hotelu se nachází stanice metra Spittelau a tramvajová zastávka Augasse, ze které lze dojet jak přímo na na bulvár Ringstrasse, tak i na další místa, které stojí za vidění. Elegantní Arthotel je velmi moderně a vkusně zařízený. Nabízí 54 stylových pokojů, které jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou, pohodlnými postelemi, psacím stolem a koupelnou s vanou nebo sprchou. Každé ráno si v příjemném salonu nebo na slunné terase pochutnáte na lahodné snídaní formou bufetu. V hotelu je Vám 24 hodin denně k dispozici obchůdek s širokou nabídkou chlazených nápojů a občerstvením.

Městský život, kultura, volný čas... Vídeň má hodně co nabídnout
Vídeň se svými nesčetnými kulturními a historickými památkami stojí vždy za návštěvu. Ať již chcete poznávat kulturu, jídlo, noční život nebo si užít nákupy či navštívit divadlo nebo operu - ve Vídni si můžete splnit každé přání! Zde jsou jen některé návrhy z široké škály možností, kam se v rakouské metropoli podívat. V Hofburgu najdete soukromé komnaty císaře Františka Josefa I. a jeho slavné ženy Sissi a také jedinečnou klenotnici. Milovníci koní se mohou těšit na španělskou jezdeckou školu a muzeum lipicánů. Na náměstí Hoher Markt si můžete prohlédnout orloj Ankeruhr, poté projít bludištěm úzkých uliček historického starého města a dostat se až k nejstaršímu vídeňskému kostelu, kostelu Svatého Ruprechta. Mezi uličkami Hafnersteig a Domgasse můžete zase objevovat středověkou romantiku a dostanete se tudy až ke Stephansdomu, 850 let staré dominantě města. K procházkám a nákupům láká také ulice Am Graben s barokním morovým sloupem nebo slavná ulice Kärntner Straße s pěknými obchody a kavárnami. Navštívit můžete také Naschmarkt, tržiště, které bude zážitkem pro Vaše smysly.

Mapa a adresa

Arthotel ANA Katharina
Adresa

 Augasse 15, 1090 Wien

Telefon  +43 13171508
Fax  +431317150882
E-Mail  katharina@ana-hotels.de
www  

 

Související články
Prozkoumejte skryté klenoty Vídně
Prozkoumejte skryté klenoty Vídně   
Jul 19, 2019
Vídeň nabízí hned několik ukrytých skvostů, které ale najdete jen v případě, že se budete chtít podívat dál než jen do turistického centra. Pokud jste v hlavním městě Rakouska poprvé, určitě absolvujte historický okruh zahrnující zámek Hofburg, radnici, katedrálu svatého Štěpána i hotel Sacher. Až tohle všechno zvládnete, možná si budete chtít odpočinout od ruchu centra a vyrazit na klidnější, ale ne méně zajímavá místa. Díky našemu článku ale nemusíte jejich hledáním strávit pár hodin na internetu. 5 nejzajímavějších skrytých klenotů Vídně jsme pro vás sepsali a přidáváme i mapku, abyste zbytečně nebloudili. Detail