Shoproku 2017
Domů / Wellness
 • Relaxace s rodinou v Jižním Tyrolsku, skvělá italská kuchyně a nádherná příroda
 • Pobyt ve dvojlůžkovém pokoji s veškerým dostupným komfortem (bezplatný pobyt 2 dětí do 7 let v pokoji rodičů - včetně stravy)
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • Vynikající večeře o 3 chodech
 • Zdarma využívání hotelového wellness centra se saunou, párou a whirlpoolem
 • 10% sleva v nedalekém outlet centru Designer Outlet Brenner (otevřeno denně)
 • Zdarma parkování u hotelu
 • Poukaz platí 1 rok a je přenosný.
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
 • Možnost ubytování v nové budově za poplatek 30 EUR za den (na vyžádání a v závislosti na dostupnosti)
   

Idylické a tiché údolí Pflersch je velkým lákadlem pro všechny milovníky hor. Brennerský průsmyk a hranice mezi Itálii a Rakouskem jsou odsud vzdáleny jen několik málo kilometrů. Můžete zde provozovat různé sportovní a volnočasové aktivity, kterých je v tomto překrásném údolí k dispozici nevyčerpatelné množství! Tak neváhejte a využijte toho, že jste ubytovaní přímo uprostřed hor! Údolí Pflersch je součástí Stubaiských Alp a je považováno za jedno z nejkrásnějších údolí v Jižním Tyrolsku. Následujte stopy italského horolezce Reinholda Messnera, který je v Jižním Tyrolsku doma. Vše, na co si jen vzpomenete a plánujete během své dovolené, je v údolí Pflersch uskutečnitelné. Tak neváhejte a nenechte své sny čekat!

Hotel Argentum se nachází v klidné vesničce Gossensass v údolí Pflersch, kde během svého pobytu prožijete krásné dny. Pokoje jsou komfortně zařízené v typicky tyrolském stylu a jsou využívány místní přírodní materiály. Milovníci dobrého jídla si přijdou na své hned po ránu na snídani formou bufetu nebo večer v hotelové restauraci, která nabízí vybrané tyrolské speciality. A protože jste v Itálii, která je známá svou pizzou, nemůžete odsud odjet, aniž byste okusili výbornou místní pizzu. Po všem tom vynikajícím jídle budete mít určitě chuť zaplavat si v krytém bazénu nebo spálit pár kalorií v sauně.

Zábava pro celou rodinu: Údolí Pflersch nabízí neomezené možnosti, hory zde máte na dosah ruky! Ať již zde plánujete prožít svou dovolenou v zimě nebo v létě, neváhejte využít toto nádherné prostředí. Četné turistické stezky různých stupňů obtížnosti, trasy pro horská kola, horské stezky a horolezecké trasy vedou do vznešených výšek Jižního Tyrolska! Během zimních měsíců si můžete vyzkoušet sněžnice nebo jen tak vyrazit na procházku po nádherném zasněženém okolí. Pokud rádi lyžujete, tak to se můžete těšit na lyžování v lyžařském areálu Ladurns. Můžeme Vám zaručit, že rozhodně nebudete zklamaní.

Mapa a adresa

Hotel Argentum Gossensass
 
Adresa   via Fleres di dentro 157, 39041 Colle Isarco, Itálie
Telefon  +39 0472 770083
Fax  +39 0472 772016
E-Mail  priska.hotel.argentum@gmail.com
www  www.hotel-argentum.it

 

Stojí za pozornost
Romantika & wellness v kouzelném alpském hotelu Romantika & wellness v kouzelném alpském hotelu Kód: hv-276
Landhotel Hubengut, Rakousko
6.199 Kč
Více informací
Alpy v zimě i v létě: skvělé zážitky & wellness Alpy v zimě i v létě: skvělé zážitky & wellness Kód: hv-173
Mercure Hotel Garmisch-Partenkirchen, Německo
od 5.599 Kč
Více informací