Domů / Pobyty

Stuttgart: město mezi lesy a vinicemi, památky & Mercedes-Benz a Porsche muzeum, 3 dny / 2 noci, 2 os. , snídaně

Kód: 800
⭐️⭐️⭐️
Zlevněno z 6.700 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 2.799 Kč , plus doprava
 
 • Krásný výlet do Štutgartu, s výbornou výchozí polohou pro objevování města a světa Mercedes-Benz a Porsche
 • Pobyt ve dvoulůžkovém pokoji se vším dostupným komfortem
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • Welcome drink
 • Zdarma parkování na hotelovém parkovišti (v závislosti na dostupnosti)
 • Pozdní check-out (na vyžádání a v závislosti na dostupnosti do 15:00 hod)
 • Poukaz platí 3 roky a je přenosný
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
   

Vítejte v Nordic Hotelu Stuttgart-Sindelfingen!
Blízkost romantických zákoutí Stuttgartu-Sindelfingenu stejně jako dobrá dostupnost  centra Stuttgartu, výstaviště i letiště dělá tento hotel atraktivní pro celou řadu návštěvníků Stuttgartu. Hotel je ideálním výchozím bodem pro poznávání tohoto města a jeho okolí. Světlé a moderně zařízené pokoje Vám po Vašem namáhavém dnu nabídnou zasloužený klid a odpočinek. Přátelský hotelový personál Vám doporučí řadu sportovních i volnočasových aktivit, které můžete využít během Vašeho pobytu.

Stuttgart: město mezi lesy a vinicemi pro příznivce kultury i kulinářství. Stuttgart je dějištěm lidových slavností a domov mnoha skvělých restaurací, automobilových muzeí, ale i zoologické zahrady Wilhelma. Pulzující noční život i fantastické výstavy: toto město je doslova nabito napínavými protiklady. Hlavní město Bádenska-Württemberska Vás nadchne nejen svou skvělou polohou uprostřed jednoho z největších německých vinařských regionů, ale i krásnými náměstími, přepychovými paláci s pěstěnými zahradami a mnoha architektonickými skvosty. Místní speciality můžete ochutnat v jedné z mnoha restaurací, pivnic nebo pivních zahrádek. A jestli Vám přijde, že toho stále není dost, můžete si užít nákupy na hlavní nákupní třídě Königstrasse. A po maratónu nákupů naleznete oázu klidu v Zámeckých zahradách nebo na Zámeckém náměstí. Stuttgart je město plné života, poznejte ho a zamilujte se do něj.

Mapa a adresa

Nordic Hotel Stuttgart-Sindelfingen
 
Adresa  Waldenbucher Str. 84, 71065 Stuttgart-Sindelfingen
Telefon  +49 7031 8650
Fax  +49 7031 865400
E-Mail  sindelfingen@nordic-hotels.com
www  www.nordic-hotels.com

 

S tímto zbožím kupují
Curych – víkend na břehu Curyšského jezera, 3 dny / 2 noci, 2 os., snídaně Curych – víkend na břehu Curyšského jezera, 3 dny / 2 noci, 2 os. , snídaně Kód: 3845
Hotel Meierhof Curych, Švýcarsko
Zlevněno z 9.560 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 4.399 Kč
Více informací