Shoproku 2017
Domů / Doporučujeme
 • Štýrský Hradec: nádherná historická architektura, čistota a kultivovanost
 • Pobyt v komfortním dvoulůžkovém pokoji
 • Bohatá snídaně formou bufetu 
 • Malá pozornost na uvítanou na pokoji 
 • Zdarma využívání hotelové sauny
 • Zdarma připojení k internetu 
 • Poukaz platí 3 roky a je přenosný. 
 • Rezervaci je možné provést na www.gutschein.plazahotels.de, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu. 
 • Poukaz není možné využít v květnu, červnu, září, říjnu a během veletrhů a velkých akcí 
 • Do hotelu si s sebou po dohodě můžete přivést svého domácího mazlíčka, a to za poplatek ve výši 12 euro za noc

 

BEST WESTERN PLUS Amedia Hotel Graz přestavuje hotel budoucnosti!
Tento 4* hotel nabízí komfort, vynikající služby a příjemnou atmosféru. Nachází se v centru města, takže představuje ideální výchozí bod pro Vaše výlety jak do centra města, tak i do jeho okolí. A po procházce nebo výletu si můžete odpočinout v hotelové finské sauně. Všech 115 moderně zařízených pokojů Vám nabízí veškeré představitelné pohodlí. V hotelu si můžete vychutnat regionální i mezinárodní kuchyni, včetně vegetariánských pokrmů. V přízemí se nachází bar, kde svůj den můžete zakončit u osvěžujícího drinku.

Štýrský Hradec je město plné historie a kultury obklopené krásnou přírodou
Objevte historické centrum tohoto druhého největšího rakouského města. Úzké uličky, náměstí, idylické vnitřní dvory a zákoutí, impozantní budovy a spousta muzeí a galerií způsobí, že o tomto městě zatoužíte vědět více. Historické jádro bylo v roce 1999 zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. Dominantou centra je Zámecký vrch (Schlossberg), odkud se můžete pokochat krásným výhledem na panoramata města. Zámecký vrch v historii odolal řadě tvrdých útoků z řad francouzských i tureckých vojsk a díky tomu se zapsal do Guinessovy knihy rekordů coby nejhůře dobyvatelná pevnost. Nachází se zde také pohádková Zvonová věž s unikátními hodinami z roku 1570, které mají hodinovou ručičku delší než minutovou. Pod vrchem se rozkládá městský park, příjemné místo k procházkám a posezení, a také Sporgasse, jedna z nejkrásnějších nákupních ulic s mnoha restauracemi a příjemnými kavárnami. Možná Vás překvapí, kolik lidí ve městě využívá kolo jako dopravního prostředku. Štýrský Hradec je protkán sítí cyklostezek a na kole se můžete podívat i do blízkého okolí, kde je rovněž plno cyklotras. Městem vede také Murská cyklostezka, která pokračuje směrem na jih za vínem a do oblasti termálních lázní. Její trasa končí až v slovinském Mariboru, partnerském městě Grazu.

Mapa a adresa

BEST WESTERN PLUS Amedia Hotel Graz
 
Adresa

 Conrad-von-Hötzendorf-Straße 60, 8010 Graz

Telefon  +43 316245550
Fax  +43 31624555900
E-Mail  graz@plazahotels.de
www  

 

Stojí za pozornost
Romantický pobyt v Salzburgu v designovém hotelu Romantický pobyt v Salzburgu v designovém hotelu Kód: hv-1652
BEST WESTERN PLUS Amedia Art Salzburg, Rakousko
od 3.699 Kč
Více informací
Pobyt v luxusním designovém hotelu v Budapešti Pobyt v luxusním designovém hotelu v Budapešti Kód: hv-834
Park Inn by Radisson Budapešť, Maďarsko
od 3.099 Kč
Více informací