Shoproku 2017
Domů / Doporučujeme
 • Impozantní staré město, vzácné hrázděné domy a vynikající bavorské speciality
 • Pobyt v komfortním dvoulůžkovém pokoji nebo v rodinném pokoji
 • Vynikající snídaně formou bufetu
 • Bezplatný pobyt 2 dětí do 17 let s rodiči v rodinném pokoji (prosím informujte nás během rezervace)
 • Zdarma připojení k internetu
 • Informační materiály a tipy pro návštěvu města
 • Poukaz platí 3 roky a je přenosný
 • Rezervaci je možné provést na voucher.aohostels.com, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu. 
 • Poukaz není možné využít během konání velkých akcí
 • Kombinace více poukazů je možná (rezervace na základě každého poukazu musí být provedena zvlášť)
 • Turistickou daň je možné uhradit přímo v hotelu

 

Užijte si starobylý Norimberk a ubytujte se v A&O Nürnberg Hauptbahnhof
Nově zrekonstruovaný A&O Hotel Nürnberg se nachází jen pár minut chůze od hlavního vlakového nádraží v Norimberku a od impozantních hradeb Starého města. Díky své centrální poloze se můžete rychle pěšky dostat na nejkrásnější místa v Norimberku. Impozantní dóm sv. Vavřince je vzdálen pouhých 800 metrů od hotelu a další památky, jako je Hlavní náměstí s kostelem Panny Marie (Frauenkirche) nebo dům Albrechta Dürera, se také nacházejí v docházkové vzdálenosti. Ráno si v hotelu pochutnáte na skvělé snídani, která je podávána formou bufetu. Příjemnou atmosféru hotelu si můžete užít i v hotelovém baru, kde si vychutnáte drink nebo kávu, a pak si zahrajete kulečník nebo stolní fotbal. A večer můžete posedět na střeše hotelu, kde se nachází panoramatický bar, odkud se nabízí úžasný výhled na město. Po vzrušujícím dni v Norimberku si odpočinete ve svém pokoji s pohodlnými postelemi, k dispozici Vám zde bude koupelna se sprchovým koutem a WC a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Recepce a lobby bar jsou pro vaše pohodlí otevřeny 24 hodin denně. A navíc: pokud si chcete užít výlet do Norimberku i s dětmi, nemusíte za ně platit. Budou s Vámi ubytovány v rodinném pokoji zdarma!

Norimberk – město mnoha tváří
V Norimberku naleznete mnoho zajímavých míst, takže se v tomto městě rozhodně nebudete nudit. V řemeslnické čtvrti hned naproti hlavnímu nádraží se můžete řemeslníkům dívat při práci přes rameno a zakoupit zde originální suvenýry jako třeba plechové hračky nebo zboží z kůže, a samozřejmě ochutnat i vynikající norimberský perník. A poté třeba pár grilovaných norimberských klobásek. Takto posíleni se můžete vydat na procházku do historického centra a obdivovat ty nejkrásnější pamětihodnosti, které byly po 2. světové válce pečlivě obnoveny: kostel sv. Marty, mýtnici, historickou budovu sýpky Mauthalle, solný a obilný špejchar, středověký Nassauský dům, a především Hlavní náměstí se světoznámými vánočními trhy. Můžete se přesvědčit, že existuje více než dost důvodů k návštěvě tohoto krásného města!

Mapa a adresa

A&O Nürnberg Hauptbahnhof
Adresa

 Bahnhofstraße 13-15, 90402 Nürnberg

Telefon  +49 911 3091684400
E-Mail  booking@aohostels.com
www