Shoproku 2017
Domů / Pobyty
  • Městský hotel s vynikající polohou centru města - jen 500 metrů od hlavního nádraží
  • Pobyt v útulném dvoulůžkovém pokoji kategorie "Comfort"
  • Bohatá snídaně formou bufetu
  • Zdarma připojení k internetu
  • Objevujte Rotterdam jako místní obyvatelé: za poplatek si můžete v hotelu vypůjčit kolo
  • Poukaz platí 3 roky a je přenosný
  • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
  • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
  • Spojování více poukazů pro delší pobyt je možná.

 

Hotel Rotterdam v srdci přístavního města Rotterdamu
Hotel Rotterdam se nachází v centru stejnojmenného města, jen 500 metrů od hlavního vlakového nádraží. Během svého pobytu budete ubytování v jednom z moderně zařízených dvoulůžkových pokojů kategorie "Comfort", které jsou umístěny v klidné části hotelu. K vybavení pokojů patří klimatizace, pohodlné postele, bezplatné připojení k internetu, zařízení na přípravu kávy a čaje a vlastní koupelna s vanou. Recepce je pro hosty otevřená 24 hodin denně a profesionální hotelový personál je zde připraven zodpovědět všechny vaše dotazy. Pokud přijedete autem, můžete za poplatek využít hotelové parkoviště (v závislosti na dostupnosti). Objevujte město jako jeho obyvatelé: za malý poplatek si můžete přímo v hotelu půjčit kolo a zažít tuto moderní metropoli opravdu zblízka.

Rotterdam je moderní, dynamický a jedinečný! 
Nechte se okouzlit inovativním velkoměstem s řadou mrakodrapů, díky kterému se Rotterdamu často přezdívá Manhattan. Turisticky nejvyhledávanější částí města je bezesporu rotterdamský přístav, který je největším evropským přístavem a po čínské Šanghaji druhým nejrušnějším přístavem na světě. Oblíbené jsou výletní plavby, při nichž si můžete prohlédnout kotviště kontejnerových lodí, suché doky i loděnice. Za návštěvu stojí i Námořní muzeum, vystavující exponáty týkající se nizozemského námořnictva a rotterdamského přístavu. Celou řadu zajímavých turistických lákadel najdete v moderním centru Rotterdamu v okolí lanového mostu Erasmusbrug, který patří ke  hlavním symbolům města a vytváří typické rotterdamské panorama. Nádherný výhled na přístav i zbytek města si můžete vychutnat z vyhlídkové věže Euromast, která vznikla roku 1960 u příležitosti první Floriády. Vyjížďka na vrchol věže jejím proskleným točícím se výtahem při západu slunce je neopakovatelným zážitkem. Dalším místem, které stojí za návštěvu, je Markthal - krytá tržnice ve tvaru podkovy, kde si můžete zakoupit celou řadu dobrot, sýry, tradiční rybí pochoutky, pečivo nebo řezané květiny. Nejen tvar budovy a interiér haly s barevným stropem, ale právě kombinace tržnice, obchodů, restaurací, supermarketu, garáží a bytů v jednom dělá z této budovy unikátní stavbu – zatím údajně jedinou na světě. O tom, že je Rotterdam srdcem moderní a veselé architektury, se můžete přesvědčit u domu, který vypadá jako pastelka anebo u krychlových domků Kubuswoningen, které připomínají les stojících kostek na jednom z osmi vrcholů.Naprosto unikátní je také historická čtvrť zvaná Delfshaven, kde stále můžete vidět malebné historické domy či malý přístav s plachetnicemi. Zarezervujte si svůj pobyt v Hotelu Rotterdam a na návštěvu této futuristické metropole budete ještě dlouho vzpomínat!

Mapa a adresa

Hotel Rotterdam
 
Adresa

 Schiekade 658, 3032 AK  Rotterdam

www www.hotel-rotterdam-city.nl/

 

Stojí za pozornost
Zažijte Brusel - město bohaté na zážitky! Zažijte Brusel - město bohaté na zážitky! Kód: hv-224
Gresham Belson Hotel Brussel, Belgie
od 4.999 Kč
Více informací
Užijte si krásu Lutychu a belgickou čokoládu Užijte si krásu Lutychu a belgickou čokoládu Kód: hv-344
Hotel de la Couronne, Belgie
od 2.199 Kč
Více informací
S tímto zbožím kupují
Užijte si krásu Lutychu a belgickou čokoládu, 2 dny / 1 noc, 2 os., snídaně Užijte si krásu Lutychu a belgickou čokoládu, 2 dny / 1 noc, 2 os. , snídaně Kód: 5677
Hotel de la Couronne, Belgie
Zlevněno z 3.998 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 2.199 Kč
Více informací