Shoproku 2017
Domů / Pro rodiny / Dle lokality
  • TOP hotel s výborným hodnocením v centru Říma
  • Pobyt v komfortním dvoulůžkovém pokoji
  • Bohatá snídaně formou bufetu
  • Zdarma připojení k internetu
  • Poukaz platí 2 roky, je přenosný a rezervace je možná každý rok od 1. listopadu do 31. března a během července a srpna
  • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy. Při rezervaci udejte číslo poukazu.
  • Při rezervaci v červenci a srpnu je vybírán poplatek 10 € za pokoj a noc, který je splatný v hotelu.
  • Místní daň můžete uhradit přímo v hotelu.
  • Poukazy je možné kombinovat.

 

Moderní hotel Apogia Lloyd nedaleko centra Říma
Tento útulný a hosty oblíbeny hotel se nachází v blízkosti centra Říma, v živé rezidenční čtvrti Nomentano s mnoha obchody, restauracemi a kavárnami. Hned za rohem se nachází Muzeum moderního umění MACRO. K těm nejkrásnějším římským památkám se dostanete snadno a rychle městskou dopravou nebo klidně i pěšky. Hotel byl nedávno zrekonstruován a okouzlí Vás svou příjemnou atmosférou. Svůj nezapomenutelný den v Římě začnete vynikající italskou snídaní v hotelové restauraci nebo na slunné terase s mnoha květinami. Po dlouhém dni v historické metropoli si odpočinete ve svém světlém a vzdušném dvoulůžkovém pokoji, který je vybaven pohodlnou postelí, klimatizací, satelitní TV, minibarem a koupelnou s vanou nebo sprchou a fénem. K dispozici Vám bude také bezplatné připojení k internetu.

Objevte kouzlo Říma, nádherného Věčného města!
Řím patří mezi nejstarší a nejkrásnější města v Evropě a najdeme v něm nesčetné množství vzácných památek. Pro prohlídku historického centra byste si tedy měli vyhradit dostatek času. V samotném srdci Říma se nachází sídlo papeže Vatikán, který je díky své rozloze jeden kilometr čtvereční nejmenším státem světa. Rozhodně si zde nenechte ujít návštěvu Sixtinské kaple a Baziliky svatého Petra. Mezi další římské zajímavosti patří Koloseum, Španělské schody, Pantheon, Forum Romanum, Fontána di Trevi a mnoho dalších historických památek, muzeí a renesančních a barokních paláců. Řím také nabízí bohatý noční život na mnoho způsobů. Nejznámější jsou zábavní čtvrti Trastevere a Testaccio, kde můžete až do pozdních nočních hodin navštívit mnoho barů a klubů. V Římě nesmíte zapomenout ani na nakupování a kulinářské potěšení! Chutná antipasta, vynikající těstoviny a nejlepší pizza na světě... Je toho tolik, co byste si při své návštěvě Říma rozhodně neměli nechat ujít!

Mapa a adresa

Hotel Apogia Lloyd Rome
Adresa

 Via Alessandria, 110/A, 00198 Roma (RM)

Telefon  +39 06 44288
E-Mail  lloydrome@apogiahotels.com
www  

 

Související články
Prázdniny v Římě! A proč ne v hotelu v centru města?
Prázdniny v Římě! A proč ne v hotelu v centru města?   
Mar 5, 2018
Prázdniny v Římě! A proč ne v hotelu v centru města? Detail
Prozkoumejte skryté klenoty Říma
Prozkoumejte skryté klenoty Říma   
Jun 12, 2019
O Koloseu, Pantheonu nebo Piazza Navona se dočtete všude. My vám poradíme, jak z Říma vidět co nejvíce a neztrácet přitom čas ve frontě na vstup do Vatikánu. Někdy totiž jen stačí vydat se postranními uličkami a objevíte to pravé kouzlo italské metropole, které s turistickou mapkou nenajdete. Detail
Stojí za pozornost
Lázně, víno & moderní hotel nedaleko Vídně Lázně, víno & moderní hotel nedaleko Vídně Kód: hv-258
Garden Hotel Bad Vöslau, Rakousko
3.399 Kč
Více informací
Pobyt v luxusním designovém hotelu v Budapešti Pobyt v luxusním designovém hotelu v Budapešti Kód: hv-834
Park Inn by Radisson Budapešť, Maďarsko
od 3.099 Kč
Více informací