Shoproku 2017
Domů / Pobyty
 • Drážďany: nádherné památky, umělecké skvosty & výhodné nákupy
 • Pobyt ve dvoulůžkovém pokoji s veškerým dostupným komfortem
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • 1x láhev minerální vody při příjezdu na pokoji
 • Zdarma parkování na hotelovém parkovišti
 • Zdarma mapa města
 • Poukaz platí 3 roky a je přenosný.
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
 • Při příjezdu do hotelu předložte prosím Váš poukaz.
 • Kombinace více poukazů je možná.
   

Hotel Amadeus – šarmantní hotel s ideální polohou. Hotel se nachází v zábavní studentské čtvrti Neustadt, která nabízí několik stovek báječných hudebních klubů, galerií, zajímavých prodejen, hospůdek a kaváren. Všechny pokoje hotelu Amadeus jsou vkusně vybaveny a zařízeny ve světlých a teplých barvách. Zde si opravdu odpočinete a vychutnáte své volno! Díky ideálnímu dopravnímu spojení se do centra města dostanete snadno a pohodlně za pouhých deset minut, tramvajová zastávka Trachenberger Platz se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu. V hotelové restauraci "Papageno" můžete ochutnat speciality středomořské a německé kuchyně. V krásné rustikální restauraci ve sklepě můžete zakončit svůj den v příjemné atmosféře u sklenky vína.

Drážďany na Vás udělají dojem svými architektonickými památkami, uměleckými poklady a působivými muzei. Užijte si nádherné promenády na březích Labe. Řeka se vine širokými oblouky kolem vinic, luk a pivních zahrádek tak, jak to není k vidění v žádném jiném evropském velkoměstě. Jedinečným zážitkem je plavba parníkem nebo výlet po cyklostezce kolem Labe. V Drážďanech na vás čekají jedny z nejkrásnějších památek. Navštivte kostel Frauenkirche, Rezidenční zámek, Zwinger, Brühlovu terasu nebo některé z mnoha různých muzeí. Drážďany nabízí po celý rok řadu divadelních a hudebních představení – Semperova opera se řadí mezi nejkrásnější operní domy na světě. Nádherné promenády, zajímavá muzea, průmyslové památky a okouzlující detaily - Drážďany toho mají hodně co nabídnout!

Mapa a adresa

Hotel Amadeus Dráždany
 
Adresa  Großenhainer Straße 118, 01129 Dresden
Telefon  +49 351 84180
Fax  +49 351 8418333
E-Mail  empfang@hotel-amadeus-dresden.de
www  www.hotel-amadeus-dresden.de

 

Související články
Prozkoumejte skryté klenoty Drážďan
Prozkoumejte skryté klenoty Drážďan   
Aug 1, 2019
Ať už hledáte historické památky, kulturu nebo pulsující metropoli plnou zábavy, Drážďany vás nezklamou. Stopy dlouhé historie města najdete takřka na každém kroku. Kdo by neznal Zwinger, Rezidenční zámek, Semperovu operu nebo nejznámější dominantu města, Mariánský kostel Frauenkirche. Drážďany však mají co nabídnout i těm návštěvníkům, kteří neradi ztrácejí čas v dlouhých frontách v davu dalších turistů. Následujících pět tipů vám ukáže Drážďany trochu jinak. Detail
Stojí za pozornost
Drážďany: vzácné památky, relaxace & nákupy Drážďany: vzácné památky, relaxace & nákupy Kód: hv-9
Quality Hotel Dresden West, Německo
od 2.799 Kč
Více informací
Londýn: pobyt v luxusním hotelu s TOP polohou u Hyde Parku Londýn: pobyt v luxusním hotelu s TOP polohou u Hyde Parku Kód: hv-3507
DoubleTree by Hilton Hotel London, Anglie - Londýn
od 6.199 Kč
Více informací