Shoproku 2017
Domů / Novinky / Užijte si romantický pobyt

Užijte si romantický pobyt

Užijte si romantický pobyt - Animod.cz    Užijte si romantický pobyt v Salzburku, Amsterdamu nebo Štýrském Hradci ve skvělém hotelu AMEDIA

Užijte si romantický pobyt v Salzburku, Amsterdamu nebo Štýrském Hradci ve skvělém hotelu AMEDIA

Do naší nabídky jsme pro Vás opět zařadili skvělé hotely značky BEST WESTERN PLUS Amedia, které představují novou generaci hotelů a nabízejí komfort, vynikající služby, technologie a všechny aktuálně dostupné komunikační a zábavní média. A to vše v příjemné atmosféře evropských metropolí Salzburku, Amsterdamu a Štýrského Hradce.

Zdarma Vám bude k dispozici bezdrátový přístup k internetu a in-house AMEDIA-TV, díky které získáte užitečné informace nejen o hotelu, ale i o městě Vašeho pobytu. Určitě oceníte také prostorné moderně zařízené pokoje, které Vám poskytnou veškerý dostupný komfort a útočiště, ve kterém si po náročném dni dokonale odpočinete. Moderní a přátelský design dokonale ladí s celkovou koncepcí hotelů.

O Vaše chuťové pohárky se budou starat špičkový šéfkuchaři. V hotelových kavárnách a bistrech si můžete vychutnat regionální i mezinárodní kuchyni včetně vegetariánských pokrmů.

Mrkněte na AMEDIA hotely, které nyní nabízíme za fantastické ceny: