Shoproku 2017
Domů / Pobyty
 • Zažít velkoměsto, ubytovat se v přírodě a vychutnat si vynikající vychlazené pivo
 • Pobyt ve dvoulůžkovém pokoji s veškerým dostupným komfortem (bezplatný pobyt dětí do 6 let v pokoji rodičů)
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • Vychlazené pivo Maxlrainer nebo nealkoholický nápoj jako welcome drink
 • Denně 1 láhev vody na pokoji
 • Zdarma připojení k internetu
 • Zdarma parkování v hotelových podzemních garážích
 • Pozdní check-out (na vyžádání a v závislosti na dostupnosti)
 • Poukaz platí 3 roky a je přenosný.
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
 • Dny příjezdu: pátek (u 3denní varianty i sobota) a denně během bavorských školních prázdnin)
 • Poukaz nelze uplatnit během Oktoberfestu a veletrhů.
 • Kombinace více poukazů je možná během bavorských školních prázdnin.
   

Vítejte v Mnichově v das seidl Hotelu!
Chcete-li vychutnat si lahodné pivo, poznat bavorský životní styl, zažít velkoměsto a přitom bydlet v přírodě? Nikde to nebude jednodušší než v das seidl Hotelu. Ubytujte se v hotelu v klidném prostředí Puchheimu s perfektním spojením do centra Mnichova! Das seidl Hotel - je moderní nově zrekonstruovaný hotel v klidné části Mnichova. Užijte si kvalitní služby a ochotný personál. Nedaleko hotelu se nachází dvě stanice S-Bahnu, odkud se za pouhých 16 minut dostanete do centra Mnichova. Poslední zpáteční spoj odjíždí z centra až nad ránem, takže si můžete užít i noční život v Mnichově.

Mnichov je úžasné město
Při návštěvě Mnichova byste měli určitě posedět v některé pivní zahrádce a vychutnat si vychlazené pivo s tradiční klobásou či preclíkem. Během svého pobytu se můžete procházet kolem úchvatných staveb historickým centrem města. Určitě nezapomeňte na známé náměstí Marienplatz, kde se schází místní obyvatelé i turisté. Pokud chcete během své návštěvy Mnichova nakupovat, bude Vám k dispozici nespočet obchodů a trhů, kde najdete všechny druhy produktů, od prémiových automobilů po tradiční kukačkové hodiny. Když budete unavení po prohlídce Mnichova, odpočiňte si v zeleni, například na louce u řeky Isar nebo v Anglické zahradě, která je větší než Central Park v New Yorku nebo Hyde Park v Londýně. Hlavní město Bavorska je domovem Německého muzea, koná se zde spousty výstav, hudebních i divadelních představení, opery a mnoho dalšího. Návštěva Mnichova je vždy dobrodružství.

Mapa a adresa

das seidl Hotel Mnichov
 
Adresa  Lochhauser Straße 61, 82178 Puchheim bei München
Telefon  +49 89 89408780
Fax  +49 89 8940878178
E-Mail  reservation@das-seidl.de
www  www.das-seidl.de

 

Související články
Prozkoumejte skryté klenoty Mnichova
Prozkoumejte skryté klenoty Mnichova   
Jun 27, 2019
Hlavní město německého Bavorska, Mnichov, máme jen kousek za hranicemi, tak proč ho alespoň na pár dní nenavštívit. Možná neoplývá tolika známými památkami, jako třeba Berlín, ale je populární pohostinností místních, dobrým jídlem a světovým fotbalem. Ano, máme na mysli farmářské trhy, festival Oktoberfest a fotbalový klub Bayern Mnichov. A teď vám dáme dalších 5 důvodů, proč si do Mnichova zajet, i když zrovna není přelom září a října a nehraje se ani Liga mistrů. Detail
Stojí za pozornost
Postupim a romantický zámek Sanssouci nedaleko Berlína Postupim a romantický zámek Sanssouci nedaleko Berlína Kód: hv-2265
arcona HOTEL AM HAVELUFER Potsdam, Německo
od 2.199 Kč
Více informací