Shoproku 2017
Domů / Pobyty
 • Designový hotel s vynikajícím spojením MHD do centra Mnichova
 • Pobyt ve dvoulůžkovém pokoji s klimatizací (bezplatný pobyt dětí do 3 let v pokoji rodičů)
 • Bohatá snídaně formou bufetu s možností objednání obědového balíčku 
 • Welcome drink na uvítanou
 • Smart TV se Sky TV zdarma
 • Zdarma připojení k internetu
 • Poukaz platí 3 roky a je přenosný.
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určeného pro ubytování na poukazy.
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
 • Potvrzenou rezervaci bohužel není možné změnit ani zrušit.
 • Dny příjezdu: čtvrtek až neděle | Každý den během školních prázdnin
 • Poukaz nelze využít během veletrhů a Oktoberfestu

 

Bavaria Motel - doporučuje 97 % spokojených hostů
Tento příjemný hotel se nachází mnichovské čtvrti Freiham, odkud se do centra města dostanete příměstským vlakem už za pouhých 20 minut. Nechte se rozmazlovat dokonalou kombinací high-tech vybavení, moderních interiérů a typické bavorské pohostinnosti. Ubytujete se v jednom ze světlých klimatizovaných pokojů, které jsou vkusně a prakticky vybaveny. Můžete se zde zdarma připojit k internetu nebo mrknout na Smart TV se TV Sky, k dispozici budete mít psací stůl a moderní koupelnu se sprchou, WC a fénem. Tento designový městský hotel svým hostům nabízí komfortní služby, jako je recepce s nepřetržitým provozem, úschovna zavazadel, půjčovna deštníků nebo prodejní automaty na potraviny, nápoje a dárkové předměty. Ráno se Vám ochotný personál připraví chutnou a pestrou snídani formou bufetu s bavorskými klobáskami a preclíky, různými vaječnými specialitami, croissanty, vynikajícími uzeninami a džemy, čajem, vonící kávou a čerstvým džusem.

Mnichov je úžasné město
Při návštěvě Mnichova byste měli určitě posedět v některé pivní zahrádce a vychutnat si vychlazené pivo s tradiční klobásou či preclíkem. Během svého pobytu se můžete procházet kolem úchvatných staveb historickým centrem města. Určitě nezapomeňte na známé náměstí Marienplatz, kde se schází místní obyvatelé i turisté. Pokud chcete během své návštěvy Mnichova nakupovat, bude Vám k dispozici nespočet obchodů a trhů, kde najdete všechny druhy produktů, od prémiových automobilů po tradiční kukačkové hodiny. Když budete unavení po prohlídce Mnichova, odpočiňte si v zeleni, například na louce u řeky Isar nebo v Anglické zahradě, která je větší než Central Park v New Yorku nebo Hyde Park v Londýně. Hlavní město Bavorska je domovem Německého muzea, koná se zde spousty výstav, hudebních i divadelních představení, opery a mnoho dalšího. Návštěva Mnichova je vždy dobrodružství. 

Mapa a adresa

Bavaria Motel
 
Adresa  Clarita-Bernhard-Str. 8, 81249  München-Freiham
www  

 

Související články
Prozkoumejte skryté klenoty Mnichova
Prozkoumejte skryté klenoty Mnichova   
Jun 27, 2019
Hlavní město německého Bavorska, Mnichov, máme jen kousek za hranicemi, tak proč ho alespoň na pár dní nenavštívit. Možná neoplývá tolika známými památkami, jako třeba Berlín, ale je populární pohostinností místních, dobrým jídlem a světovým fotbalem. Ano, máme na mysli farmářské trhy, festival Oktoberfest a fotbalový klub Bayern Mnichov. A teď vám dáme dalších 5 důvodů, proč si do Mnichova zajet, i když zrovna není přelom září a října a nehraje se ani Liga mistrů. Detail
Stojí za pozornost
Postupim a romantický zámek Sanssouci nedaleko Berlína Postupim a romantický zámek Sanssouci nedaleko Berlína Kód: hv-2265
arcona HOTEL AM HAVELUFER Potsdam, Německo
od 2.199 Kč
Více informací