Ostatní města

Metropole z celého světa představují fascinující a živé destinace pro rodinnou dovolenou. Cestování po metropolích nabízí nekonečné možnosti objevování kultury, historie a gastronomie, což přispívá k nezapomenutelným zážitkům pro celou rodinu.

V metropolích naleznete ikonické památky, muzea a galerie, které představují nejcennější kulturní poklady. Prozkoumejte nejrůznější architekturu, od starověkých ruin po moderní mrakodrapy, a nechte se unést historií a uměním.

Velkoměsta nabízejí i širokou škálu zábavy a aktivit pro všechny věkové kategorie. Objevte rozmanité akvária, zoologické zahrady, tematické parky a interaktivní muzea, které zajistí zábavu a vzrušení pro celou rodinu.

Tipy na výlety


Prozkoumejte skryté klenoty Kodaně

Prozkoumejte skryté klenoty Kodaně

O soše malé mořské víly a zábavním parku Tivoli se tu rozepisovat nebudeme. Naopak vám představíme místa, která nenajdete v každém průvodci a cestopisu z Kodaně. Pro náročnější jsme vytipovali také sportovní aktivitu tolik typickou pro místní lidi.


Prozkoumejte skryté klenoty Benátek

Prozkoumejte skryté klenoty Benátek

Benátky jsou obrovským lákadlem pro lidi z celého světa. Město je součástí UNESCO a díky bohaté historii překypuje památkami a uměleckými skvosty. Venezia patří k nejnavštěvovanějším místům na severu Itálie. Přesto se tu najdou jedinečná zákoutí a zážitky, o nichž mnoho lidí neví. Následujících 5 tipů vám pomůže některé odhalit.