Praha a Střední Čechy

Rozmanitá krajina Středních Čech obklopuje naše hlavní město a nabízí nekonečné možnosti výletů a zábavy. Vydejte se na túru do Křivoklátských lesů, na houby do Brd nebo na průzkum jeskyní do Českého krasu. Poznejte nejkrásnější české hrady Karlštejn a Křivoklát, zámky Konopiště, Jemništěnebo Žleby. Originální zábavu nabízí labyrinty a bludiště na zámku Loučeň. V zábavním parku Mirakulum v Milovicích naleznete zemi plnou her, zábavy a zvířat. Vaše děti se vyřádí v dřevěném hradu a jeho podzemních chodbách, v lanovém centru, lesním městě nebo ve vodním světě. Ale i na předměstí Prahy na vás čeká bohatý program: aquapark v Čestlicích, zámek nebo Dendrologická zahrada v Průhonicích nebo prohlídka pivovaru ve Velkých Popovicích. Romantikou krajinu plnou skal, mostů a tunelů můžete obdivovat při projížďce po legendární železniční trati Posázavského Pacifiku nebo Koněpruské jeskyně.

Tipy na výlety


Top 23 výletů: Kam na výlet ve Středočeském kraji ANIMOD.CZ

23 nejlepších výletů ve Středočeském kraji

Objevte kouzlo Středočeského kraje s naším průvodcem po 23 nejlepších výletech. Od majestátních hradů, přes historické zámky, až po nádherné přírodní parky – zde najdete vše pro perfektní rodinný výlet či dobrodružství pro aktivní turisty. Nechte se inspirovat a vydejte se za dobrodružstvím!


Užijte si Prahu se vším všudy

Užijte si Prahu se vším všudy

Ať už máte v plánu romantický pobyt v Praze ve dvou nebo s sebou chcete vzít i svoje děti, v našem hlavním městě se rozhodně nudit nebudete. Projděte se historickým centrem s nádhernými památkami, které nám závidí celý svět. Zajděte si do divadla nebo na muzikál. Navštivte moderní interaktivní muzea a výstavy. Na svůj výlet do Prahy budete určitě ještě dlouho vzpomínat.