Shoproku 2017
Domů / Wellness

Wellness víkend v bavorských lázních vč. vstupu do termálů a POLOPENZE, 3 dny / 2 noci, 2 os. , polopenze

Kód: 966
⭐️⭐️⭐️
Místo pobytu Hotel Centurio, NěmeckoHotel Centurio, Německo
Produkt již není v prodeji
 • Termální lázně, turistika & cyklistika v Bavorsku nedaleko Regensburgu
 • Pobyt v komfortním dvoulůžkovém pokoji
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • Denně vynikající večře o 3 chodech
 • Šumivý welcome drink & 1 láhev vody ve vašem pokoji
 • 1x vstup do termálních lázní Limes Therme na 3,5 hodiny (pohodlný přístup krytou vytápěnou chodbou z hotelu)
 • Zdarma připojení k internetu
 • Zdarma parkování v podzemních garážích hotelu (v závislosti na dostupnosti)
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
 • Poukaz platí 3 roky a je přenosný.
 • Dny příjezdu: čtvrtek a pátek (u 3 denní varianty je možný příjezd i v sobotu)

 

Wellness, relaxace a pěší turistika v Bavorsku
Útulný hotel Centurio se nachází v lázeňském městečku Bad Gögging nedaleko Regensburgu (Řezno) a díky své výhodné poloze svým hostům nabízí pohodlný přístup krytou chodbou do termálních lázní Limes Therme. Hotelové pokoje jsou prostorné a pohodlně zařízené tak, abyste se zde během svého pobytu cítili jako doma. Za pěkného počasí si můžete vychutnat snídani na terase. Hotelová restaurace svým hostům nabízí vynikající regionální i mezinárodní kuchyni. V okolí je vybudována hustá síť turistických stezek – více než 20 tras s celkovou délkou přes 170 km. Golfové zážitky skýtá devítijamkové hřiště a pro nadšené cyklisty je zde několik půjčoven kol. 
Termální lázně Limes Therme 
Tyto termální lázně v Bad Göggingu představují moderní wellness ráj a svým hostům nabízejí unikátní kombinaci tří přírodních zdrojů: sirné prameny, rašelinu a termální minerální vodu. Budete zde mít nekonečné množství příležitostí ke koupání – najdete zde 15 vnitřních i venkovních bazénů s různou teplotou vody, divokou řeku, masážní trysky a perličková lůžka, solnou jeskyni, kabiny s infračerveným světlem a rozsáhlé wellnes centrum se spoustou dalších nadstandardních nabídek, kde splní snad každé vaše přání. Rozlehlý saunový svět se nachází v autentické replice věže římského opevnění a je koncipován jako muzeum – budete se potit po vzoru Římanů, obklopeni rozmanitými exponáty.

Relaxační dovolená mezi Regensburgem a Mnichovem
Idylická poloha Bad Göggingu nedaleko českých hranic nabízí zajímavé výletní možnosti – například římské opevnění Limes a město Regensburg, které jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO, dále starý klášter Weltenburg nebo moderní věž Kuchelbauerturm navržená architektem Hundertwasserem. Gastronomie je v Bavorsku pestrá, v mnoha pivovarech v okolí se vaří výborné pivo, které je skvělým doplňkem k regionálním specialitám nabízeným v místních hospůdkách, restauracích a pivních zahradách. Po celý rok se zde konají nesčetné kulinářské akce a gastronomické festivaly.

Bildrechte: 

© Limes Therme Bad Gögging

Mapa a adresa

Hotel Centurio
 
Adresa  Am Brunnenforum 6, 93333  Bad Gögging, Bavorsko
www