Shoproku 2017
Domů / Pobyty
 • Belgické pralinky, Čurající chlapeček, Atomium & mnoho dalšího
 • Pobyt ve dvoulůžkovém pokoji s veškerým dostupným komfortem
 • Bezplatný pobyt 1 dítě do 12 let v pokoji rodičů
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • Zdarma připojení k internetu
 • Zdarma parkování na hotelovém parkovišti
 • Pozdní check out (na vyžádání a v závislosti na dostupnosti do 15:00 hod)
 • Poukaz platí 3 roky a je přenosný.
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
 • Den příjezdu: pátek (během července a srpna je příjezd možný kterýkoliv den v týdnu)
 • Při rezervaci v období březen-červen a říjen-listopad je vybírán příplatek 5 Euro za pokoj a noc.
 • Turistická daň je vybírána přímo v hotelu.
   

Vítejte ve 4* Hotelu Gresham v Bruselu!
Hotel se nachází nedaleko budovy Evropského parlamentu, takže se odsud snadno dostanete jak do centra města, tak třeba i na velitelství NATO. Všechny pokoje jsou vybaveny s důrazem na detail a poskytnou Vám veškeré pohodlí k zajištění Vašeho příjemného pobytu v Bruselu. Vaše objevitelská kulinářská cesta začne hned po ránu irskou snídaní formou bufetu. V Piano Baru Belson můžete okusit osvěžující koktejly, mezinárodní likéry, exkluzivní skotské whisky Bowmore, nejrůznější belgická piva nebo typický irský Guinness. Navíc zde můžete ochutnat různé lahodné pokrmy dle Vašeho přání. Naše hotelové fitness studio nabízí moderní vybavení a abyste se zde cítili ještě lépe, je Vám zde zdarma k dispozici čerstvé ovoce, studená pramenitá voda a ručníky.

Brusel, kulturní klenot Evropy
Brusel je krásné město plné zajímavostí a ne nadarmo se v roce 2000 stalo Evropským hlavním městem kultury. Navíc je sídlem Evropské unie, domovem ředitelství NATO a také stálým sekretariátem zemí Beneluxu. Historické jádro Bruselu tvoří Grande Place (Velké náměstí), které je od roku 1988 zařazeno na seznam světového kulturního dědictví UNESCO a mnozí jej považují za jedno z nejpůvabnějších náměstí na světě. Oblíbenou turistickou atrakcí je tradiční květinový koberec z desítek tisíc živých květin, které náměstí zdobí každé dva roky. Jednou z nejznámějších atrakcí a zároveň symbolem Bruselu je bronzová soška čurajícího chlapečka Manneken Pis. V Bruselu ale můžete najít čurající sochy tři - chlapečka postupně doplnila jeho křehká polovička a v roce 1998 i čurající pes. Za prohlídku stojí tako Atomium, symbol Světové výstavy roku 1958. Nesmíte zapomenout ochutnat kulinářské speciality, kterými je Brusel proslaven. Věhlasné jsou především belgické pralinky, následované hranolkami, které zde byly vynalezeny, vaflemi a rozličnými druhy belgických piv.

Mapa a adresa

Gresham Belson Hotel Brussel
 
Adresa  Oudstrijderslaan - Avenue des Anciens Combattants 1, 1140 Brussel
Telefon  +32 2 708 3100
Fax  +32 2 708 3166
E-Mail  rec@gresham-belsonhotel.com
www  www.gresham-belsonhotel.com

 

Související články
Prozkoumejte skryté klenoty Bruselu
Prozkoumejte skryté klenoty Bruselu   
Sep 12, 2019
Bruselu se někdy říká „hlavní město Evropy“ a pokud jde o kulturní různorodost a množství zajímavých památek, pak je to zcela oprávněné. Poznat a ochutnat Brusel můžete i bez toho, abyste ztráceli čas v dlouhých frontách u památek, které najdete v každém bedekru a všichni o nich vědí. Následujících 5 tipů vám pomůže s výběrem, co v Bruselu rozhodně stojí za to vidět a zažít. Detail