Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Pannonia Tower Hotel Parndorf, Rakousko
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Pannonia Tower Hotel Parndorf ⭐️⭐️⭐️⭐️

  (1) ⭐️⭐️⭐️⭐️
  Pannonia Tower Hotel Parndorf, Rakousko

  Zkombinujte pobyt v elegantně vybaveném hotelu s nákupním turné extra třídy! Pokud si chcete během své zasloužené dovolené užít tu správnou pohodu, jste tady na správném místě. Dech beroucí výhled na okolí hotelu si vychutnáte z Tower Lounge, kde zapomenete na starosti všedního dne. Prostorné pokoje Vám nabízí pohodlné postele, manuálně nastavitelnou klimatizaci, satelitní TV a minibar. Návštěva sauny udělá skvělou tečku za vzrušujícím dnem plném zážitků.

  Jen pár kroků od hotelu se nachází McArthurGlen Designer Outlet a Fashion Outlet Parndorf, které Vás zvou na výhodné nákupy a skutečný zážitek z nakupování. Ve 160 obchodech naleznete vše, po čem srdce touží. Navíc v hotelu získáte 10% slevu na nákupy ve vybraných obchodech. 

  U nedalekého Neziderského jezera zažijete pohodovou dovolenou. Na své si přijdou i sportovci – můžete zde plachtit, surfovat, pouštět draka nebo se věnovat pěší turistice. Okolí jezera je rájem cyklistů díky rozvinuté síti cyklotras. Díky mnoha termálním lázním, jezerům i aquaparkům naleznete v okolí Parndorfu spoustu možností ke koupání. Dlouhé večery přímo vybízí k posezení na terase některé z mnohých restaurací u sklenky dobrého místního vína.


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky
   Název Cena
  Výhodné nákupy v outletu & nádherná příroda nedaleko Vídně Výhodné nákupy v outletu & nádherná příroda nedaleko Vídně Kód: hv-1927
  Pannonia Tower Hotel Parndorf, Rakousko
  od 2.799 Kč
  Více informací
  Výrobků na stranu: 12 24 48
   Název Cena