12 Nejlepších Muzeí v Hamburku: Dokonalý Průvodce pro Turisty Hledající Ubytování

Hamburk, druhé největší město Německa, je známý svou bohatou historií, kulturovým dědictvím a úchvatnými muzei. Pro návštěvníky, kteří hledají ubytování v Hamburku a mají zájem o kulturu a historii, je následující seznam 12 nejlepších muzeí, které by měli zahrnout do svého itineráře.

Hamburk, srdce kultury a historie Německa

 1. Miniatur Wunderland Největší modelová železnice na světě a jedna z hlavních turistických atrakcí v Hamburku. Ideální pro rodiny a nadšence do techniky.

  Tip: Doporučené ubytování Hamnurg a okolí: Nejlepší ubytování v Hamburku

 2. Hamburg Dungeon Toto muzeum nabízí strašidelnou cestu skrze hamburské historické katastrofy. Vhodné pro milovníky napětí a historie.

 3. Kunsthalle Hamburg Pro milovníky umění je toto místo nezbytné. Nabízí rozsáhlou sbírku od středověku po moderní umění.

 4. Internationales Maritimes Museum Deset pater plných námořní historie, lodí a námořnických artefaktů. Ideální pro historiky a námořní nadšence.

 5. Speicherstadtmuseum Věnuje se historii a kultuře hamburského přístavu. Ideální pro ty, kteří se zajímají o obchod a logistiku.

 6. Deichtorhallen Jeden z největších evropských center pro současné umění a fotografii. Perfektní pro milovníky moderního umění.

 1. BallinStadt Emigrant Museum Toto muzeum vás zavede na cestu emigrantů, kteří opustili Evropu přes Hamburk. Zajímavé pro ty, kteří se zajímají o genealogii a dějiny migrace.

 2. U-Boot Museum Hamburg Prozkoumejte skutečnou ponorku z období studené války. Fascinující pro milovníky vojenské historie a techniky.

 3. Museum für Kunst und Gewerbe Muzeum umění a designu nabízí rozmanité sbírky od starožitností po současné umělecké předměty.

 4. Hamburger Kunsthalle Nabízí rozsáhlou sbírku uměleckých děl od středověku po současnost. Toto muzeum je nezbytnou zastávkou pro všechny milovníky umění.

 5. Altonaer Museum Zabývá se kulturou a historií severního Německa a Skandinávie. Perfektní pro ty, kteří se zajímají o regionální historii.

 6. Cap San Diego Jde o muzeum v lodním prostředí, kde můžete prozkoumat obchodní loď z 60. let. Skvělé pro milovníky moře a námořní historie.

Pro ty, kteří hledají ubytování v Hamburku, je mnoho možností, od luxusních hotelů po cenově dostupné hostely. Navštívení těchto muzeí poskytne nejen úžasný kulturní zážitek, ale také příležitost objevit různé čtvrti města a jejich unikátní nabídky ubytování. Navíc, mnohé z těchto muzeí se nacházejí v blízkosti hlavních turistických atrakcí, což usnadňuje plánování vaší cesty a výběr ubytování v Hamburku.