Výhodné nákupy v outletu & nádherná příroda nedaleko Vídně v Parndorf

Ženy často opakují, že nemají co na sebe, a muži tuto větu moc nechápou, protože si o tom při pohledu do naší napěchované skříně vždy myslí své. Každé ráno nevěřícně hledíme do šatníku a snažíme se z jeho útrob vydolovat něco šaramantního a okouzlujícího. Někdy je potřeba outfit změnit hned několikrát, než vyrazíme z domu. A to je jasné znamení pro to, že je potřeba vyrazit na pořádné nákupy. Značkové oblečení už dnes nemusíte nutně nakupovat za nehorázně vysoké ceny, pokud tedy víte, kam vyrazit. Spousta z nás vyhledává hlavně outlety, kde lze nakoupit za daleko nižší ceny, než je zvykem v klasických kamenných obchodech.

Pokud chcete výhodné nákupy spojit i s pobytem v krásné přírodě, vyrazte do rakouského městečka Parndorf nedaleko Vídně. Ve 150 obchodech v místním McArthurGlen Designer Outletu a Fashion Outletu Parndorf se s velkými slevami prodává zboží 600 designérských značek. Najdete zde oblečení, obuv, hodinky, šperky, sportovní oblečení, ale také různé módní doplňky a luxusní domácí potřeby.

A protože se pořádné nákupy často táhnou až do noci a zároveň je příjemné si po plenění obchodů odpočinout, doporučujeme se zde zdržet i přes noc. Okolí Pardnorfu Vám toho má hodně co nabídnout. Nedaleké Neziderské jezero je oblíbeným místem cyklistů i milovníků vodních sportů. Okolní příroda pohladí po duši a chuťové buňky zase potěší vynikající víno, pěstované v okolí jezera.

Přímo vedle outletů se nachází velmi příjemný a moderní hotel PANNONIA TOWER, kde jsou poskytované služby na vysoké úrovni a přátelský personál Vám splní každé Vaše přání. Náš dvoudenní pobyt v ceně 1250,-/osobu zahrnuje:

  • Ubytování v komfortním dvoulůžkovém pokoji
  • Bohatou snídani formou bufetu
  • 10% slevu na nákupy v outletu
  • Zdarma připojení k internetu a parkování