Co je to Junior Suite?

Co je to Junior Suite?

Junior Suite

Junior suite je luxusní typ hotelového pokoje. Ve srovnání s jednolůžkovými a dvoulůžkovými pokoji nabízí junior suite daleko více prostoru a lepší vybavení. Junior Suite je možné považovat za menší apartmá, ale na rozdíl od apartmá nemusí být obývací pokoj nutně oddělený od ložnice. Tím se ostatně junior suite liší i od rodinného pokoje.

Tip: Doporučené ubytování pro relax: Nejlepší relaxační pobyty pro dva

Vybavení junior suite

Junior suite je prostornější než standardní hotelové pokoje, navíc má totiž k dispozici i další prostor k sezení. Kromě toho může nabízet například větší postel (queen size bed nebo dokonce king size bed), zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar, pracovní koutek a v koupelně jacuzzi. Vzhledem k tomu, že přesná definice junior suite neexistuje, mohou se tyto pokoje v různých hotelech značně lišit.


Vybavení junior suite

Někdy se junior suites vyznačují také zvláštní polohou a/nebo třeba výjimečným výhledem. V městských hotelech jsou junior suity obvykle umístěny v horních patrech, takže si můžete užít nádherný výhled na město. V jiných prázdninových destinacích si zase můžete užít fantastický panoramatický výhled na moře, hory nebo krajinu.

Nejlepší je zeptat se přímo v hotelu, co přesně můžete od junior suite z hlediska vybavení a umístění očekávat. Obecně se však dá říci, že junior suity jsou mnohem pohodlnější a větší než běžné dvoulůžkové pokoje.

Junior suite Low cost

Stejně jako u ostatních typů pokojů existují i ​​pro Junior Suite různá doplňková označení. Pokud si zarezervujte Junior Suite Low Cost nebo Economy, musíte počítat s tím, že pokoj může být na o něco horším místě než standardní pokoj a/nebo se bude lišit v zařízení. Jako low cost jsou například označovány pokoje bez minibaru nebo bez balkonu. Rezervace se však může vyplatit: tyto pokoje bývají obvykle mnohem.

Junior suite Low cost

Junior Suite Premium / Deluxe / Superior

Pokoje s tímto dodatkem mají lepší vybavení, speciální doplňky nebo obzvláště výhodnou polohu. Jejich cena je potom ale pochopitelně o něco vyšší.