TOVED se mění na ANIMOD

TOVED se mění na ANIMOD

 

Značka TOVED se v České republice v prosinci změní na ANIMOD. Spolu s novým názvem se mění i internetový obchod a zákazníci budou výhodné hotelové poukazy nově nakupovat na www.animod.cz. Se spuštěním tohoto portálu bude spojeny různé propagační akce, během kterých mohou jak stávající, tak noví zákazníci získat vybrané hotelové poukazy s výraznou slevou.

 

S novým názvem se mění i logo, které pracuje s prvním písmenem nové značky ANIMOD. Nové logo je moderní, jednoduché a klade důraz na univerzálnost a srozumitelnost. 

 

toved            šipka      animod

 

 

„Naše společnost úspěšně prodává hotelové poukazy ve střední a východní Evropě již od roku 2009,” řekl manažer nového portálu ANIMOD Andrzej Volek. „Cestovní ruch se však stále vyvíjí, čím dál více se digitalizuje, je flexibilnější a plný inovací. Tomuto trendu se hodláme přizpůsobit i my,” doplnil. 

 

Atraktivní hotelové poukaz si u ANIMODu najde každý cestovatel – ať už si přeje navštívit některou z evropských metropolí, naplno si vychutnat pobyt v přírodě, nebo si dopřát odpočinkový lázeňský nebo wellness víkend. ANIMOD hotelové poukazy mají mnoho výhod, ale především cestovatelům ušetří spoustu peněz.