Využijte své zaměstnanecké benefity

Nevíte, jak před koncem roku nejlépe využít svůj příspěvek od zaměstnavatele? Vyberte si u nás z široké nabídky pobytů u nás i v zahraničí. Svůj pobyt si budete moci zarezervovat kdykoliv během následujícího roku. Poukazy jsou navíc přenosné, takže jsou oblíbené i jako dárek. A co je lepší dárek než společné zážitky?

FKSP

Pokud u nás chcete uplatnit svůj příspěvek od zaměstnavatele, pošlete nám e-mail na info@animod.cz s předmětem “Chci využít FKSP”. Do e-mailu uveďte zvolený pobyt a další informace, které váš zaměstnavatel požaduje na faktuře. My vám obratem vystavíme a zašleme fakturu pro vašeho zaměstnavatele a hned po jejím zaplacení vám zašleme vámi vybraný poukaz e-mailem.

Tip: Doporučené ubytování v Česku a okolí: Nejlepší ubytování v Evropě

Benefity Plus

V Cafeterii Benefit Plus si vyhledejte Hotelové poukazy od Animod.cz a do poznámky k objednávce benefitu uveďte kód vámi vybraného pobytu, který naleznete na našich stránkách u každého pobytu. Váš poukaz vám následně zašleme e-mailem.

Benefity

V katalogu si vyhledejte Hotelové poukazy od Animod.cz a do poznámky k objednávce benefitu uveďte kód vámi vybraného pobytu, který naleznete na našich stránkách u každého pobytu. Váš poukaz vám následně zašleme e-mailem

Edenred

Svoji objednávku můžete zaplatit platební kartou MasterCard.

Sodexo Pass

Pošlete nám e-mail na info@animod.cz s předmětem “Sodexo Pass” a do e-mailu uveďte zvolený pobyt, své jméno a název svého zaměstnavatele. My vám obratem vystavíme a zašleme fakturu.

V Cafeterii Sodexo Pass najdete položku „BENEFIT NA PŘÁNÍ“ a kliknete na tlačítko Vyplnit žádost o proplacení faktury. Otevře se vám stránka www.proplatit.cz, kde vyplníte žádost (nezapomeňte zaškrtnout, že se týká cestování), přiložíte naši fakturu a provedete úhradu žádosti platební bránou v Cafeterii. Hned po zaplacení faktury vám zašleme vámi vybraný poukaz e-mailem. Svůj pobyt si budete moci rezervovat kdykoliv během následujících 12 měsíců.