ACHAT Hotel Corbin München Airport, Německo ⭐️⭐️⭐️

Příjemné ubytování ve 3* hotelu ACHAT Corbin München Airport nedaleko Mnichova a Therme Erding
Vychutnejte si dokonalé služby 3* hotelu ACHAT Corbin München Airport v srdci bavorského Freisingu. Z hotelu se na mnichovské letiště dostanete autem za pouhých 15 minut a do centra Mnichova za přibližně 30 minut. V pěší vzdálenosti se nachází také zastávka vlaku, který vás doveze přímo do centra města. Komfortní hotel ze skupiny ACHAT nabízí svým hostům 46 pokojů. Budete ubytováni v útulném dvoulůžkovém pokoji s bezplatným připojením k internetu, kabelovou TV, trezorem a vlastní koupelnou se sprchou a fénem. Každé ráno pro vás bude připravena bohatá snídaně formou bufetu a v hotelovém baru si můžete vychutnat perlivé drinky nebo vyhlášené bavorské pivo. U hotelu je za malý poplatek k dispozici parkoviště.

Malebné Bavorsko, Mnichov a relaxace v termálních lázních
ACHAT Hotel Corbin München Airport je díky své poloze v půvabném bavorském městečku Freisingu ideálním kompromisem pro návštěvu velkoměsta a relaxací v termálních lázních. Freising se může pochlubit svou1300letou historií a můžete zde objevovat krásné zahrady, malé pivovary a příjemné restaurace. Zelená krajina v okolí Freisingu je také skvělým místem pro pěší turistiku a cyklistiku. Bavorská metropole Mnichov láká návštěvníky na zajímavý kulturní program, působivé stavby a pestrý noční život. Vydejte se na nákupy na Kaufingerstraße, obdivujte zvonkohru na náměstí Marienplatz nebo si dopřejte osvěžující pivo v některé ze stovek pivních zahrádek. A až budete mít dost ruchu a shonu, tak si dopřejte dokonalou relaxaci v termálních lázních Therme Erding, největších termálních lázních na světě. V rámci svého poukazu totiž budete mít vstup na 2 hodiny zdarma.

 

Užijte si fascinující kombinaci krásného prostředí termálních lázní a zdraví prospěšné termální vody. Bavorský kamenný borový salon, finská kelo sauna, islandská gejzírová sauna, keltský Stonehenge a římská kultura koupání – návštěva Therme Erding je dokonalým relaxačním zážitkem.