Chateau Hotel Zbiroh ⭐️⭐️⭐️⭐️

Zbiroh vás okouzlí svou historií a polohou
Romantické město Zbiroh je obklopeno krásnými lesy uprostřed chráněné krajinné oblasti. Nachází se pouhých 40 minut od Prahy a do 20 km od starobylých hradů Křivoklát, Točník a Žebrák. V každé roční době zde najdete mnoho příležitostí k relaxaci. Turistické a cyklistické stezky vedou okouzlujícími lesy kolem skal, luk, rybníků a potoků. Přírodní krásy spolu s mnoha kulturními památkami vytvářejí skvělé podmínky pro váš pohádkový pobyt na tomto zámku. 

Romantický Chateau Zbiroh na půli cesty mezi Prahou a Plzní
Pohádkovou atmosféru tohoto krásného zámku podtrhuje udržovaný anglický park v zámeckém areálu a hluboké křivoklátské lesy, které zámek i celý Zbiroh obklopují. Budete ubytovaní v elegantním zámeckém pokoji s vlastní koupelnou, LCD televizí, minibarem a připojením k internetu. Každý pokoj je jedinečný a individuálně vyzdobený dobovými doplňky a dřevěným nábytkem. Každé ráno si pochutnáte na bohaté snídani formou bufetu v zámecké krčmě U Rudolfovy kratochvíle, která vás okouzlí svou atmosférou a vkusným středověkým interiérem. 
Skvělým zážitkem bude bezesporu návštěva jedinečného hotelového wellness centra, které se nachází pod klenbami historického sálu ze 12. století. Můžete zde relaxovat ve vířivce, bazénu s protiproudem, finské sauně, multifunkční vaně se sprchou a v masážním křesle.