Garden Hotel Bad Vöslau, Rakousko ⭐️⭐️⭐️ Superior

Lázeňské město Bad Vöslau a blízká Vídeň
Bad Vöslau je krásné městečko pouhých pár kilometrů od Vídně. Historické jádro je soustředěno hlavně podél ulice Hochstrasse a také podél Badner Straße, kde už se nachází lázeňské domy a zámeček, který je navíc obklopen rozsáhlým parkem. 

Bad Vöslau je také velmi významnou vinařskou oblastí. Zdejší odrůdy zde můžete ochutnat v mnoha místních sklípcích. Za pouhou půlhodinu jízdy autem se dostanete do nádherné Vídně. Ať již chcete poznávat kulturu, jídlo, noční život nebo si užít nákupy či navštívit divadlo nebo operu - ve Vídni si splníte každé přání! Můžete si projít bludištěm úzkých uliček historického starého města a dostat se až k nejstaršímu vídeňskému kostelu, kostelu Svatého Ruprechta. K procházkám a nákupům láká také ulice Am Graben s barokním morovým sloupem nebo slavná ulice Kärntner Straße s pěknými obchody a kavárnami. Navštívit můžete také Naschmarkt, tržiště, které bude zážitkem pro Vaše smysly. Nezapomeňte navštívit také katedrálu Stephansdom a zámek Schönbrunn!

Vítejte v moderním College Garden Hotelu v Bad Vöslau nedaleko Vídně!
V srdci krásného lázeňského městečka Bad Vöslau se nachází moderní College Garden Hotel s 50 stylově zařízenými pokoji. Okolo hotelu se nachází rozlehlý park, který Vám i uprostřed města zaručí klid. Všechny pokoje jsou zařízeny v moderním designu, disponují balkónem s výhledem do zeleně a bezplatným internetovým připojením. Navštívit můžete také naše bistro a na kulinářskou cestu kolem světa Vás pozve naše kuchyně. Můžete také využít výborné dopravní spojení do Vídně, a to jak autem (30 minut do centra) tak městskou hromadnou dopravou.