Hotel Astoria ⭐️⭐️⭐️

Astoria Wellness Hotel v centru Jáchymova
Hotel sídlí v bloku několika nádherných secesních budov, které se nacházejí přímo v srdci lázeňského města Jáchymov. Budete ubytování v dvoulůžkovém pokoji kategorie Komfort, kde budete mít k dispozici pohodlná lůžka, TV se satelitním příjmem, telefon, minibar, trezor a vlastní koupelnu s fénem. Chutné snídaně a večeře si můžete vychutnat v moderní restauraci "U Vodopádu", která byla spolu se sluneční terasou přistavěna k historickým budovám hotelu. Můžete odsud během konzumace lahodných pokrmů obdivovat výhled na skálu s vodopádem.
Přímo naproti hotelu se nachází Lázeňské centrum Agricola, které můžete v rámci našeho poukazu navštívit na 90 min. zdarma. V aquacentru si můžete zaplavat v bazénu o délce 25 m a dokonalou relaxaci a teplou vodu kolem 35 stupňů si můžete vychutnat v relaxačním bazénku nebo ve whirlpoolu. Pro děti je připraveno brouzdaliště s teplou vodou a tobogán. V saunové světě naleznete esenciální parní saunu, infrasaunu se solným panelem, voňavou bylinkovou saunu a zážitkovou sprchu. Po saunování si odpočinete v odpočívárnách za doprovodu příjemné relaxační hudby. A pokud byste si chtěli dopřát ještě více relaxace, můžete si za poplatek vybrat z široké nabídky léčebných a wellness procedur.

Jáchymov a Krušné hory v celé své kráse
Jáchymov se leží nedaleko Karlových Varů, uprostřed kouzelné přírody Krušných Hor. Město má bohatou hornickou tradici, nicméně v posledních sto letech je známé především díky svým radonovým lázním. K léčení se zde využívají prameny radonové vody, která vyvěrá půl kilometru pod zemí ve středověkém stříbrném dole Svornost. Pokud vás zajímá historie města, důlních staveb a radonu, určitě si nenechte ujít návštěvu prohlídkové štoly Astoria. Během hodinové návštěvy, kterou máte v rámci poukazu zdarma, na vás čeká komentovaná prohlídka, při které se seznámíte s unikátním jáchymovským podzemím. Jáchymov leží v podhůří Krušných hor a na jejich nejvyšší vrcholek Klínovec vás odsud během pár minut vyveze sedačková lanovka s celoročním provozem. V létě je Klínovec oblíbeným cílem turistů i cykloturistů, v zimě pak vyhledávané lyžařské středisko se dvěma ski areály.