Hotel Esplanade Spa & Golf Resort Mariánské Lázně ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Relaxační pobyt v Mariánských Lázních
V tomto známém lázeňském městě si užijete báječný relaxační pobyt na pozadí majestátní lázeňské architektury a léčivých pramenů. Vychutnejte si procházky nádhernými lázeňskými parky a romantickou kolonádu se Zpívající fontánou. Ochutnejte zdejší léčivé prameny a teplé lázeňské oplatky nebo si poslechněte živou hudbu v některé z mnoha útulných kaváren. Využijte širokou škálu wellness a volnočasových aktivit, zajděte si zaplavat do místního bazénu nebo se vydejte do unikátního Boheminium Parku. Tento čtvrtý největší evropský park miniatur je zasazen v krásné přírodě na okraji města a nachází se zde propracované miniatury slavných českých hradů a zámků a mnoha dalších stavebních a technických památek z celé České republiky.

Relaxace a prvotřídní služby v 5* hotelu Esplanade Spa & Golf Resort
Tento nádherný secesní hotel je již od svého otevření v roce 1911 nejhonosnějším a nejkrásnějším hotelem v Mariánských Lázních. Není se tedy čemu divit, že mezi jeho návštěvníky v minulosti patřili knížata, indické princezny, maharadžové a další různé významné osobnosti jako byl Goethe, Kafka, Nobel nebo anglický král Eduard VII. Tento luxusní hotel se nachází v klidném lesoparku s překrásným výhledem na město. Na kolonádu a ke Zpívající fontáně se odsud dostanete příjemnou desetiminutovou procházkou.
Ubytováni budete v prostorném elegantním pokoji s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, LCD televizí s 80 programy, bezplatným připojením k internetu, nastavitelnou klimatizací, trezorem, minibarem a mramorovou koupelnou s fénem, osobní kosmetikou, ručníky a osuškami. 
Oázou klidu a relaxace je hotelové Spa & Wellness centrum, kde si můžete kdykoliv zaplavat v bazénu nebo zacvičit ve fitness centru. Můžete si zde vybrat také ze široké škály wellness a léčebných procedur, na které budete mít 10% slevu.
V hotelové restauraci pro vás bude každé ráno přichystaná vynikající snídaně formou bufetu s bohatým výběrem různých dobrot. Šálek dobré kávy nebo sklenku vína si můžete vychutnat v lobby baru a nebo na jedinečné terasa Kolonáda se zimní zahradou, která je hostům k dispozici celoročně. Rezervujte si pobyt v tomto luxusním hotelu a nechte se rozmazlovat prvotřídními službami!