Hotel Srní depandance ⭐️⭐️⭐️

Jedinečné ubytování v moderní 3* depandanci Hotelu Srní na Šumavě
Nově zrekonstruovaná dependance Hotelu Srní se nachází v bezprostřední blízkosti Hotelu Srní ve stejnojmenné vesničce uprostřed Národního parku Šumava. Hotel Srní patří mezi nejlépe vybavené hotely na Šumavě a navíc jako jediný hotel v České republice svým hostům nabízí velký plavecký bazénem o rozměrech 25 x 12 m. Po krásném dni plném zážitkůčarokrásné přírodě můžete relaxovat v sauně nebo parní kabině a nebo si za poplatek objednat některou z masáží. Dalšími službami, které vám dozajista zpříjemní pobyt, je moderně vybavené fitness centrum, stolní tenis, bowling, půjčovna kol a mnoho dalšího. U hotelu byla nedávno postavena nová sportovní hala, kde si můžete zdarma zahrát tenis, badminton nebo squash a nebo si vyzkoušet různé sporty na virtuálním trenažeru. V hotelové restauraci si pochutnáte na tradičních šumavských pokrmech připravených z čerstvých lokálních surovin, které pro vás připraví zkušený tým profesionálů.


Nádherná Šumava a okolí hotelu
Šumavu si zamilujete hned při prvním výšlapu do zdejších tajemných lesů. Stačí jedna procházka mezi hlubokými rašelinnými slatěmi, kolem romantických ledovcových jezer nebo podél divokých peřejí říčky Vydry a budete v tom až po uši. Romantická vesnička Srní leží uprostřed této nádherné šumavské přírody. Je to dokonalé místo pro dovolenou v zachovalé přírodě s čistým ovzduším, průzračnými jezery a hlubokými lesy.
Šumava je oblíbeným místem pro dovolenou nejen pro mladé či aktivní seniory, ale také pro rodiny s malými dětmi, které zde díky upraveným a mnoha nenáročným turistickým trasám vydávají na různé výlety pěšky i na kole. Najdete zde ale i další lákadla, jako jsou lanové parky, aquaparky a starobylé hrady. V zimních měsících můžete využít pravidelně upravované běžecké tratě, které vás provedou okolními lesy a některé vedou i přímo od hotelu. K dispozici je také několik lyžařských areálů s různě náročnými sjezdovkami.