Omnia Hotel Relax & Wellness ⭐️⭐️⭐️⭐️

Omnia Hotel Relax & Wellness v Jánských Lázních
Během vaší dovolené v Krkonoších je ubytování v Omnia Hotelu Relax & Wellness v Jánských Lázních ideální volbou. Tento moderní hotel se nachází jen pár kroků od lanovky na Černou horu, je obklopen hustými lesy a nabízí okouzlující výhled na okolní přírodu. Budete ubytování v jednom ze 43 pokojů, které jsou vybaveny pohodlnými lůžky, LCD TV, vysokorychlostním internetem, minibarem, trezorem a koupelnou s fénem. Pro dokonalou relaxaci je k dispozici hotelové wellness s vyhřívaným bazénem s integrovaným whirlpoolem, masážními tryskami, chrliči vody a dětským brouzdalištěm. Při vodních radovánkách se navíc budete kochat výhledem do nádherného lesa. Milovníci saunování si mohou dopřát finskou saunu. Pro sportovce je k dispozici nejen fitness s moderním vybavením, ale také sportovní hala s tenisovým kurtem. Hotelová restaurace nabízí tradiční pokrmy krkonošských horalů podle starých receptur, ale kromě toho vás zde překvapí i nové a moderní chutě. Zkušený šéfkuchař se svým týmem zde pro vás vaří výhradně z čerstvých sezónních produktů. Krkonošské dobroty pak nejlépe doplní pivo z místního pivovaru Trautenberk.


Krkonoše a nádherná příroda v okolí Černé hory
Krkonoše jsou fantasticky krásné a není divu, že se o nich tradují legendy. Hustě zalesněný kraj s nejvyššími českými vrcholy je okouzlující a návštěvníci Krkonoše vyhledávají během všech ročních období. Nachází se zde mnoho turistických a cyklistických stezek a svahy můžete sjíždět nejen v zimě na lyžích, ale během roku třeba i na koloběžce nebo na horském kole.
Vydejte se z Jánských Lázní lanovkou na Černou horu, odkud můžete vyrazit třeba na nenáročnou túru do Pece pod Sněžkou. Po cestě se můžete občerstvit v Kiosku U staré lanovky nebo navštívit Kolínskou či Pražskou boudu. Za pozornost stojí také tajuplné Černohorské rašeliniště, ke kterému je to z Černé hory, co by kamenem dohodil. Toto rašeliniště představuje největší a nejstarší vrchovištní rašeliniště na území Krkonošského národního parku a vede tudy naučná stezka po dřevěných chodníčcích s překrásnými panoramatickými výhledy. Nedaleko vašeho hotelu v Jánských Lázní se nachází také známá Stezka mezi korunami, která vede ve výšce 24 metrů a měří 1,5 km. Součástí stezky je 45 m vysoká vyhlídková věž, odkud můžete obdivovat okolní stromoví i krkonošskou krajinu. V rámci návštěvy stezky si můžete prohlédnout také spletitý kořenový systém krkonošského lesa a seznámit se s mikrosvětem půdy i těmi nejmenšími živočichy, kteří v něm žijí. Vydejte se i na Sněžku, k pramenu Labe nebo do Špindlerova Mlýna. V Krkonoších se nudit rozhodně nebudete.