Pytloun Zámecký Hotel Ctěnice ⭐️⭐️⭐️⭐️

Dopřejte si romantiku v luxusním zámeckém hotelu
Prvotřídní Pytloun Zámecký Hotel Ctěnice je součástí zámeckého areálu Ctěnice v pražské části Vinoř. Ačkoliv se hotel nachází na okraji Prahy, budete zde mít pocit, že jste někde na venkově. Poloha hotelu je jako stvořená pro všechny, kteří hledají dokonalý odpočinek, ale přitom nechtějí přijít ani o zábavu ve městě.
Budete ubytování ve stylově zařízeném pokoji kategorie Deluxe s příjemnou dobovou atmosférou. K dispozici budete mít pohodlná lůžka s antialergickými přikrývkami a polštáři, satelitní TV, trezor, set na přípravu čaje a kávy, minibar a psací stůl. Samozřejmostí je také zdarma připojení k internetu. Parkování je pro vás zdarma zajištěno na hotelovém parkovišti.
Součástí hotelu je také restaurace s moderní špičkovou gastronomií a bohatou nabídkou českých, moravských i zahraničních vín. Každé ráno si dopřejete lahodnou snídani podávanou formou bufetu, kterou si můžete vychutnat na hotelové terase s výhledem na zámecký areál. V den příjezdu pro vás bude večer přichystaná vydatná večeře o třech chodech, které zahrnují polévku, hlavní chod a dezert.  Vychutnejte si kávu na zahradě, procházku okouzlujícím zámeckým parkem, projížďku na koni nebo výlety po okolí.


Dokonalá relaxace v nádherném prostředí na okraji Prahy
Pytloun Zámecký hotel Ctěnice se nachází na severovýchodním okraji Prahy, nedaleko hranice se Středočeským krajem. Do centra hlavního města se odsud autem dostanete za pouhých 20 minut, což je ideální, pokud si chcete prohlídnout památky, věnovat se nákupům nebo si užít noční život. Navštivte třeba Karlův most s mnoha umělci nebo si užijte úchvatný výhled z Pražského hradu.  Romantický zámecký areál Ctěnice je chráněnou kulturní památkou a jeho součástí je krásný park a zámek. Toto místo je ideálním cílem pro milovníky klidu, přírody a koní – nachází se zde totiž jezdecká škola. Na zámku se konají zajímavé výstavy a najdete zde také zajímavou stálou expozici Řemesla v pořádku. Jedná se o specifickou sbírku dokládající historii a způsoby prezentace řemeslných spolků. Máte rádi relaxaci v přírodě? Kouzelná příroda středních Čech v okolí hotelu láká turisty i cyklisty k příjemnému výletu.