Seminaris Hotel Leipzig, Německo ⭐️⭐️⭐️⭐️

Seminaris Hotel Leipzig – moderní hotel se skvělým hodnocením
Luxusní Seminaris Hotel Leipzig se pyšní svou výhodnou polohou v srdci zelené rezidenční části Leutsch, v těsné blízkosti Red Bull Areny. Hotel je snadno dostupný jak autem, tak veřejnou dopravou, takže do historického centra města se odsud dostanete cobydup. Hotel nabízí 200 vkusně zařízených pokojů a apartmánů v harmonickém barevném provedení. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou, vysokorychlostním připojením k internetu, psacím stolem, telefonem, minibarem, trezorem a koupelnou se sprchou či vanou a fénem.  V hotelové restauraci "Restaurant am Wasserschloss" se můžete těšit na moderně pojaté tradiční pokrmy. V případě příznivého počasí si můžete vychutnat posezení na přilehlé terase s výhledem do parku. Osvěžující nápoje si vychutnáte v uvolněné atmosféře hotelového baru.  Po náročném dni stráveném v tomto kulturním městě se můžete těšit na relaxaci v hotelovém wellness a fitness centru. Odpočiňte si v sauně, pod kapkami dešťové sprchy nebo na lehátku v relaxační zóně. Široký výběr posilovacích strojů vám umožní udržet si kondici i během vašeho pobytu. Při návštěvě Lipska si dopřejte komfort a pohodlí v Seminaris Hotel Leipzig, který je ideální volbou pro vaší dovolenou.

Prozkoumejte Lipsko, město s bohatou historií a nezapomenutelnou atmosférou 
Lipsko, perla v srdci Saska, vás zve k objevování svých bohatých historických pokladů, pestré kulturní scény a pulzujícího nočního života. Cestující, kteří přijedou do Lipska vlakem, mohou hned po vystoupení obdivovat jednu z nejstarších a nejkrásnějších nádražních budov Evropy. Tato impozantní stavba byla před několika lety přestavěna na luxusní nákupní galerii, kde pod jednou střechou naleznete přes 140 obchodů. Ty nejlepší obchody a butiky ale naleznete v nedaleké klasicistní pasáži Mädler. Ochutnat a zakoupit zde můžete i různé lahůdky a delikatesy. Nachází se zde také známá restaurace Auerbach Keller, kterou proslavil Johann Wolfgang Goethe. Právě sem totiž umístil jednu ze scén Fausta a Lipsku dal přezdívku "malá Paříž".
K nejznámějším dominantám Lipska dále patří Gewandhaus se svým orchestrem, který se řadí k předním světovým hudebním tělesům. V centru města pak za obhlídku stojí Stará radnice a kostel sv. Tomáše, ve kterém vystupuje světově proslulý chlapecký sbor Thomanerchor. Jeho nejslavnějším sbormistrem byl i samotný Johann Sebastian Bach.
Vychutnejte si živou hudbu v jednom z mnoha klubů nebo navštivte jeden z místních festivalů, které Lipsko každoročně hostí.
Ve městě naleznete také spoustu příležitostí k odpočinku, a to v krásných parcích, malebných kavárnách nebo třeba ve velice oblíbené ZOO, kde nedávno vyrostl skutečný deštný prales Gondwanaland. Jedná se o největší expozici tropického pralesa v Evropě, ve kterém žijí stovky zvířat. Toto město vám nabídne nezapomenutelné zážitky a dobrodružství na každém rohu.