Benelux

Připravte se na nezapomenutelné rodinné dobrodružství v Beneluxu, kde naleznete bohatou historii, malebné krajiny a pohostinnou atmosféru. Návštěva Belgie, Nizozemska a Lucemburska je ideální pro rodiny, které chtějí společně prozkoumat kulturní poklady a užít si zábavu v srdci Evropy.

Benelux nabízí řadu kulturních atrakcí, jako jsou muzea, galerie a divadla, které potěší návštěvníky všech věkových kategorií. Rodiny s dětmi ocení interaktivní muzea, zábavní parky a akvária, která nabízí zábavné a vzdělávací zážitky.

Benelux nabízí mnoho možností pro rodinnou zábavu, od cykloturistiky po plavby po kanálech až po návštěvu čokoládoven a sýráren. Vydejte se na cestu plnou objevování, radosti a nezapomenutelných rodinných zážitků v Beneluxu!

Tipy na výlety


Prozkoumejte skryté klenoty Bruselu

Prozkoumejte skryté klenoty Bruselu

Bruselu se někdy říká „hlavní město Evropy“ a pokud jde o kulturní různorodost a množství zajímavých památek, pak je to zcela oprávněné. Poznat a ochutnat Brusel můžete i bez toho, abyste ztráceli čas v dlouhých frontách u památek, které najdete v každém bedekru a všichni o nich vědí. Následujících 5 tipů vám pomůže s výběrem, co v Bruselu rozhodně stojí za to vidět a zažít.