Stezka korunami stromů Janské Lázně

Stezka korunami stromů v Janských Lázních je jedním z nejkrásnějších turistických atrakcí v České republice. Nachází se v malebném horském prostředí a nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek z procházky v korunách stromů.
Stezka je dlouhá 1,5 kilometru a vede po vysokých dřevěných lávkách, které jsou vyvýšené vysoko nad zemí. Během procházky si můžete vychutnat nádherný výhled na okolní krajinu a poznat mnoho druhů rostlin a zvířat, které obývají tento lesní ekosystém.
Stezka korunami stromů je postavena na principu tzv. ekologického minimalismu. To znamená, že byla vybudována s ohledem na minimalizaci vlivu na přírodu. Proto jsou všechny konstrukce postaveny tak, aby nezasahovaly do ekosystému lesa a aby byly co nejvíce šetrné k přírodě.
Pro návštěvníky je na Stezce korunami stromů k dispozici mnoho informačních panelů, které poskytují informace o historii oblasti, rostlinách a zvířatech, které zde žijí, a o významu ochrany přírody.
Stezka korunami stromů v Janských Lázních je ideálním místem pro rodinnou výlet, ale také pro milovníky přírody a turisty, kteří chtějí poznat něco nového a nezapomenutelného. Provoz Stezky korunami stromů je zajištěn celoročně a vstupné je přiměřené.
Pokud tedy hledáte jedinečný zážitek v nádherné přírodě, pak je Stezka korunami stromů v Janských Lázních tou správnou volbou pro vás. Nebo můžete navštívit nejkrásnější místa Krkonoš.

Tip: Wellness pobyty v Krkonosích a okolí: Nejlepší ubytování v Krkonoších

Stezka korunami stromů  janske lazne