Rujána: dokonalý wellness pobyt u Baltského moře s bazénem a saunou

Rujána: dokonalý wellness pobyt u Baltského moře s bazénem a saunou


Rujána – moře, bílé písečné pláže a strmé útesy. Největší německý ostrov Rujána je skvělým místem pro dovolenou. Během svého pobytu zde budete obdivovat nádhernou rozmanitou krajinu s dlouhými písečnými plážemi, mělkými mořskými zátokami zařezávajícími se hluboko do pevniny Více

Hotel: Alexa Hotel Rujána, Německo ⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-2981 Jak zaplatit a rezervovat

od 4 599 Kč
Varianta neexistuje
ks

Rujána – moře, bílé písečné pláže a strmé útesy. Největší německý ostrov Rujána je skvělým místem pro dovolenou. Během svého pobytu zde budete obdivovat nádhernou rozmanitou krajinu s dlouhými písečnými plážemi, mělkými mořskými zátokami zařezávajícími se hluboko do pevniny Více

Hotel: Alexa Hotel Rujána, Německo ⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-2981 Jak zaplatit a rezervovat

Varianty5

Počet dnů: Dostupnost Cena Množství (ks)
Hotel Alexa – stylové ubytování na břehu Baltského moře 3 dny / 2 noci, 2 osoby, snídaně K dispozici Více 4 599 Kč
Hotel Alexa – stylové ubytování na břehu Baltského moře 4 dny / 3 noci, 2 osoby, snídaně K dispozici Více 6 699 Kč
Hotel Alexa – stylové ubytování na břehu Baltského moře 5 dnů / 4 noci, 2 osoby, snídaně K dispozici Více 8 599 Kč
Hotel Alexa – stylové ubytování na břehu Baltského moře 6 dnů / 5 noci, 2 osoby, snídaně K dispozici Více 10 499 Kč
Hotel Alexa – stylové ubytování na břehu Baltského moře 7 dnů / 6 noci, 2 osoby, snídaně K dispozici Více 12 299 Kč

     V ceně nabídky

  • Pobyt  komfortním dvoulůžkovém pokoji (bezplatný pobyt 1 dítěte do 6,9 let v pokoji rodičů)
  • Bohatá snídaně formou bufetu
  • Zdarma využívání hotelového wellness centra s bazénem s protiproudem, finskou saunou, párou a fitness centrem
  • Láhev vína nebo sektu (0,7l) na uvítanou na pokoji
  • 15% sleva na konzumaci v hotelové restauraci po celou dobu pobytu
  • Zdarma připojení k internetu

      Podmínky uplatnění

  • Poukaz platí 3 roky, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
  • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
  • Poukaz nelze využít od 1.5.-31.9. a během státních svátků.

 

Hotel Alexa – stylové ubytování na břehu Baltského moře
Hotel Alexa se nachází v centru přímořského letoviska Göhren na východě Rujány. Obě písečné pláže tohoto oblíbeného letoviska jsou od hotelu vzdálené pouhých 10 minut chůze. Hotel sídlí v impozantní vile, která je ukázkovým příkladem klasické lázeňské architektury a vašemu pobytu dodá jedinečnou atmosféru. Budete ubytovaní v útulném dvoulůžkovém pokoji s pohodlnými postelemi, TV, telefonem, trezorem, minibarem a vlastní koupelnou s fénem. Samozřejmostí je bezplatné připojení k internetu. Ráno si vychutnáte vynikající snídani formou bufetu v hotelové restauraci. Restaurace Alexa nabízí pestrý jídelní lístek. Po celý den si můžete objednat výborné pokrmy, které si vychutnáte buď uvnitř nebo na venku na terase na čerstvém vzduchu. Po vzrušujícím dnu si můžete vychutnat dokonalý odpočinek v hotelovém wellness centru, které je v řecko-římském stylu a pro vaši relaxaci nabízí krytý bazén s protiproudem, finskou saunu, páru, ale také fitness centrum.
 
 
Rujána – moře, bílé písečné pláže a strmé útesy 
Největší německý ostrov Rujána je skvělým místem pro dovolenou. Během svého pobytu zde budete obdivovat nádhernou rozmanitou krajinu s dlouhými písečnými plážemi, mělkými mořskými zátokami zařezávajícími se hluboko do pevniny, strmými útesy a borovými lesy. Baltské letovisko Göhren se nachází na východním cípu ostrova a stojí za návštěvu v kteroukoli roční dobu. Zatímco dvě rozlehlé písečné pláže lákají ke koupání nebo dlouhým procházkám, krásná příroda kolem zve k relaxaci po celý rok. V okolí se nacházejí nenáročné trasy pro kola i kolečkové brusle, které vedou rovinatým terénem a při projížďkách se navíc můžete kochat výhledy na moře.
I když je ostrov Rujána relativně malý, nachází se zde hodně zajímavých míst. Oblíbeným výletním místem je maják na nejsevernějším cípu Kap Arkona. Nejkrásnějším městem je Binz – elegantní lázeňské letovisko s krásnou promenádou a molem vedoucím daleko do moře, které z fotek zná celý svět. V severní části ostrova nedaleko přístavního města Sassnitz se nachází národní park Jasmund s křídovými útesy a bukovými lesy. Zklamání nebudou ani milovníci mořské kuchyně, kteří zde mohou ochutnat místní specialitu, rybí hamburger. 

Mapa a adresa

Hotel
 
Alexa Hotel Rügen
Adresa

Poststraße 1018586 Ostseebad Göhren

www www.alexa-hotel.com

 

Parametry
Platnost poukazu Platnost 3 roky - voucher bez termínu
Vybavení a služby S bazénem, Wi-Fi zdarma, Parkoviště, Fitness centrum, Sauna, S restaurací, Dětská postýlka, Možnost přistýlky, Vnitřní bazén, Solárium, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️
Check in od 15:00
Check out do 10:30
Doprava Vlastní

Vyhledání poukazu

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

Nákup poukazu

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

Rezervace v hotelu

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.