Bavorsko

Bavorsko je jedním z nejkrásnějších regionů Německa a nabízí návštěvníkům mnoho zážitků. Tento region se pyšní krásnou přírodou, kde můžete podnikat horské túry, lyžovat nebo relaxovat u jezer. Navštivte historické hrady a zámky, jako je slavný zámek Neuschwanstein. Bavorsko je také známé svou tradiční kulturou, kde se můžete seznámit s místními lidmi, ochutnat místní pivo a kuchyni a zažít mnoho kulturních akcí a festivalů. Pokud hledáte místo pro dovolenou plnou zážitků, Bavorsko je ideální volbou. 

Tipy na výlety


Prozkoumejte skryté klenoty Mnichova

Prozkoumejte skryté klenoty Mnichova

Hlavní město německého Bavorska, Mnichov, máme jen kousek za hranicemi, tak proč ho alespoň na pár dní nenavštívit. Možná neoplývá tolika známými památkami, jako třeba Berlín, ale je populární pohostinností místních, dobrým jídlem a světovým fotbalem. Ano, máme na mysli farmářské trhy, festival Oktoberfest a fotbalový klub Bayern Mnichov. A teď vám dáme dalších 5 důvodů, proč si do Mnichova zajet, i když zrovna není přelom září a října a nehraje se ani Liga mistrů.


Prozkoumejte skryté klenoty Norimberku

Prozkoumejte skryté klenoty Norimberku

Poznejte starobylé univerzitní město i jinak, než jak ho ukazují všechny bedekry. Nemusíte strávit hodiny ve frontách u notoricky známých památek. Místo toho poznejte skutečného ducha Norimberku na místech, která často znají jen místní. Vybrali jsme pro vás pět tipů na místa, z nichž si odnesete zážitky, které jen tak nevyblednou.