Drážďany

Připravte se na nezapomenutelné rodinné dobrodružství v Drážďanech, kde se snoubí bohatá historie, fascinující kultura a malebné prostředí. Saská metropole je ideální destinací pro rodiny, které chtějí společně objevovat, učit se a bavit se v rozmanitém městském prostředí.

Navštivte ikonické památky, jako je Frauenkirche, Zwinger nebo Semperoper. Prozkoumejte historické čtvrti, jako jsou Neustadt, Altstadt nebo Blasewitz, s jejich nádhernou architekturou a úzkými uličkami.

Drážďany nabízí mnoho možností pro rodinnou zábavu, od prohlídek na lodích po řece Labe až po návštěvu zábavních parků. Vydejte se na cestu plnou objevování, radosti a nezapomenutelných rodinných zážitků v Drážďanech!

Tipy na výlety


Prozkoumejte skryté klenoty Drážďan

Prozkoumejte skryté klenoty Drážďan

Ať už hledáte historické památky, kulturu nebo pulsující metropoli plnou zábavy, Drážďany vás nezklamou. Stopy dlouhé historie města najdete takřka na každém kroku. Kdo by neznal Zwinger, Rezidenční zámek, Semperovu operu nebo nejznámější dominantu města, Mariánský kostel Frauenkirche. Drážďany však mají co nabídnout i těm návštěvníkům, kteří neradi ztrácejí čas v dlouhých frontách v davu dalších turistů. Následujících pět tipů vám ukáže Drážďany trochu jinak.