Hamburg

Připravte se na nezapomenutelné rodinné dobrodružství v Hamburgu, kde se snoubí bohatá historie, fascinující kultura a malebné prostředí. Německá přístavní metropole je ideální destinací pro rodiny, které chtějí společně objevovat, učit se a bavit se v rozmanitém městském prostředí.

Navštivte ikonické památky, jako je Radnice, Elbphilharmonie nebo Speicherstadt. Prozkoumejte historické čtvrti, jako jsou HafenCity, Altona nebo St. Pauli, s jejich nádhernou architekturou a úzkými uličkami.

Hamburg nabízí řadu kulturních atrakcí, jako jsou muzea, galerie a divadla, které potěší návštěvníky všech věkových kategorií. Rodiny s dětmi ocení interaktivní muzea, jako je Miniatur Wunderland nebo Dialog im Dunkeln, která nabízí zábavné a vzdělávací zážitky.

Hamburg nabízí mnoho možností pro rodinnou zábavu, od prohlídek na lodích po přístavu až po návštěvu zábavních parků. Vydejte se na cestu plnou objevování, radosti a nezapomenutelných rodinných zážitků v Hamburgu!

Tipy na výlety


Prozkoumejte skryté klenoty Hamburku

Prozkoumejte skryté klenoty Hamburku

Žádné město nemá jen tu tvář, kterou znáte z letáků cestovních kanceláří. Světoznámá památka vám nezaručí exkluzivní zážitek. Mnohem pravděpodobněji strávíte spoustu času ve frontách u vstupu a uvnitř budete jen jedním ze stovek návštěvníků. Co místo toho objevit pár kouzelných a vzrušujících míst, která nejsou tolik známá? Následujících pět tipů vám pomůže s výběrem v Hamburku.