Mnichov

Připravte se na nezapomenutelné rodinné dobrodružství v Mnichově, kde se snoubí bohatá historie, fascinující kultura a malebné prostředí. Bavorská metropole je ideální destinací pro rodiny, které chtějí společně objevovat, učit se a bavit se v rozmanitém městském prostředí.

Navštivte ikonické památky, jako je Nová radnice, Frauenkirche nebo Nymphenburg. Prozkoumejte historické čtvrti, jako jsou Altstadt, Schwabing nebo Haidhausen, s jejich nádhernou architekturou a úzkými uličkami.

Užijte si relaxaci v nádherných městských parcích, jako je Anglická zahrada, Olympiapark nebo Westpark. Navštivte také místní trhy, kavárny a restaurace, kde můžete ochutnat místní speciality a atmosféru.

Mnichov nabízí mnoho možností pro rodinnou zábavu, od prohlídek na lodích po řece Isar až po návštěvu zábavních parků. Vydejte se na cestu plnou objevování, radosti a nezapomenutelných rodinných zážitků v Mnichově! Prozkoumejte skryté klenoty Mnichova.


Prozkoumejte skryté klenoty Mnichova

Prozkoumejte skryté klenoty Mnichova

Hlavní město německého Bavorska, Mnichov, máme jen kousek za hranicemi, tak proč ho alespoň na pár dní nenavštívit. Možná neoplývá tolika známými památkami, jako třeba Berlín, ale je populární pohostinností místních, dobrým jídlem a světovým fotbalem. Ano, máme na mysli farmářské trhy, festival Oktoberfest a fotbalový klub Bayern Mnichov. A teď vám dáme dalších 5 důvodů, proč si do Mnichova zajet, i když zrovna není přelom září a října a nehraje se ani Liga mistrů.